Swiatgwiazd.pl
Marzena Rogalska zdradziła powody odejścia z TVP

instagram.com/beata_sadowska_official

Marzena Rogalska zdradziła powód odejścia z TVP. "Byłam tak zmęczona i zapracowana"

19 Lutego 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

W sieci pojawiła się zapowiedź najnowszego wywiadu Beaty Sadowskiej, którego bohaterką będzie Marzena Rogalska. Dziennikarka, która z dnia na dzień rzuciła pracę w TVP, po raz pierwszy od ogłoszenia swojej decyzji zdecydowała się na tak szcz

  • Marzena Rogalska po 12 latach zakończyła współpracę z Telewizją Polską

  • Dziennikarka wydała oficjalne oświadczenie na Instagramie

  • Po raz pierwszy od ogłoszenia swojej decyzji zdecydowała się na szczery wywiad

  • W rozmowie z Beatą Sadowską opowiedziała o gorszych momentach swojej dziennikarskiej pracy

Marzena Rogalska jest dziennikarką, której nazwisko od wielu lat nie znika z polskich mediów. W ostatnim czasie o prezenterce jest jednak wyjątkowo głośno. Wszystko za sprawą jej decyzji o odejściu z TVP.

Marzena Rogalska pożegnała się z TVP

Przypomnijmy, że w ubiegły wtorek do sieci trafiło oficjalne oświadczenie Marzeny Rogalskiej, w którym ta poinformowała o zakończeniu współpracy z Telewizją Polską. Dziennikarka była związana ze stacją od 12 lat. Widzowie mogli oglądać ją między innymi w porannych wydaniach „Pytania na śniadanie”.

Choć w swoim wpisie dziennikarka nie zdradziła powodów, które skłoniły ją do odejścia z TVP, wiele osób domyślało się, że ma to związek z niedawnym protestem mediów. W oświadczeniu pojawiły się bowiem zdania odnoszące się do tego wydarzenia.

- Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – napisała.

Marzena Rogalska w wywiadzie z Beatą Sadowską

Wpis na Instagramie był do tej pory jedynym komentarzem, którego udzieliła Marzena Rogalska w sprawie swojego odejścia z TVP. Już niedługo prezenterka pojawi się jednak w programie Beaty Sadowskiej – dziennikarki, która regularnie prowadzi rozmowy z interesującymi ludźmi. W sieci ukazała się pierwsza zapowiedź ich spotkania.

- Marzena Rogalska/LIVE. O sztuce celebrowania życia i przyjaźni porozmawiamy tu z @marzena_rogalska w niedzielę o 21.00. Do zobaczenia #live #niedziela PS A to zapowiedź wykładów Marzeny, które w przyszły piątek pojawia się na www.mentalist.pl – napisała Sadowska na Instagramie.

Zwiastun wywiadu odsłania najważniejsze wątki, które już w niedzielę poruszą Beata Sadowska i Marzena Rogalska. Była gwiazda TVP opowie między innymi o powodach, które najprawdopodobniej przyczyniły się do zakończenia współpracy z Telewizją Polską. Dziennikarka przyzna, że w ostatnim czasie zdarzało się jej pracować na naprawdę wysokich obrotach.

- Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuje bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli – mówi w zapowiedzi.

Marzena Rogalska opowie także o przyjaciołach, bez których „nie byłoby jej tu, gdzie jest”, o gotowaniu rosołu, a także o ciągłą fascynacją swoim zawodem. Na temat pracy pojawi się też szczery wniosek dziennikarki.

- Ale wiecie co, to jest niebywałe Sadzia, że my tyle lat pracujemy w tym zawodzie, a ja zawsze mam takie poczucie, że ja jednak mam więcej do powiedzenia po drugiej stronie – przyznaje Rogalska przed kamerami.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Tagi:

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >