Swiatgwiazd.pl
Dorota Chotecka

Instagram.com/dorotachotecka

Dorota Chotecka zachwyca figurą. Fani: „jak nastolatka”

18 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Dorota Chotecka od lat nie znika z listy najpopularniejszych aktorek w Polsce. Żona Radosława Pazury zamieściła w sieci kilka zdjęć z rodzinnych wakacji. Patrząc na jej figurę, trudno uwierzyć, że niedawno skończyła pięćdziesiąt pięć lat.

Dorota Chotecka jest utalentowaną aktorką, ale przede wszystkim żoną i matką. Wraz z mężem i córką postanowili niedawno skorzystać z poluzowania obostrzeń i wybrali się na długo wyczekiwane wakacje. Relacją z urlopu aktorka podzieliła się w social mediach.

marcin-prokop-tomasz-kammel

Marcin Prokop zażartował z Tomasza Kammela. Prezenter zareagował

CZYTAJ DALEJ

Dorota Chotecka pokazała zdjęcia w bikini

Mężem Doroty Choteckiej jest Radosław Pazura – aktor i brat Cezarego Pazury. To właśnie w jego towarzystwie odtwórczyni Więcławskiej z „Rancza” wybrała się w zagraniczną podróż. Jak wynika z opisów pod zdjęciami na Instagramie, rodzicom cały czas towarzyszy także córka, Klara.

Dorota Chotecka nie ukrywa, że wyjazd na wakacje od dawna był jej ogromnym marzeniem. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która przez ostatnie miesiące utrudniała życie ludziom na całym świecie. Swoimi przemyśleniami aktorka podzieliła się w jednym z instagramowych wpisów.

Radość o poranku ! Obudzić się i zobaczyć coś tak pięknego po półtora roku masek, obostrzeń itp – podwójne szczęście ! – napisała.

Wpis Doroty Choteckiej wywołał ogromne poruszenie, a sekcja komentarzy wypełniła się po brzegi. Wzrok większości internautów skupiał się jednak nie na opisie, a na zamieszczonych pod nim zdjęciach. Trzeba przyznać, że pozująca do nich żona Radosława Pazury skradła całe show.

Figura jak u nastolatki

Zaledwie trzy miesiące temu, dokładnie 15 marca, Dorota Chotecka świętowała swoje pięćdziesiąte piąte urodziny. Patrząc na zdjęcia aktorki w bikini, można jednak pomyśleć, że czas się dla niej zatrzymał. Tak zgrabnych nóg i płaskiego brzucha mogłaby bowiem pozazdrościć jej niejedna nastolatka.

  • Szczęściarz z Pana Radka, piękne widoki i super laseczka

  • Figura jak marzenie, Pani Doroto

  • Pięknie jak nastolatka – komplementują aktorkę fani.

Zobaczcie zdjęcia:

Dorota Chotecka – kim jest?

Dorota Chotecka urodziła się 15 marca 1966 roku w Radomiu. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Prywatnie jest żoną Radosława Pazury i mamą nastoletniej Klary.

Dorota Chotecka to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Rozpoznawalność przyniosły jej takie produkcje jak między innymi „Miodowe lata”, gdzie wcieliła się w rolę Danusi Norek, czy „Ranczo”, w którym zagrała sklepową Krysię Więcławską.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >