Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Koroniewska i Dowbor wyprowadzili się do Hiszpanii ze względu na córkę. Dopiero teraz wyjawiła powód
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 21.07.2022 17:13

Joanna Koroniewska i Dowbor wyprowadzili się do Hiszpanii ze względu na córkę. Dopiero teraz wyjawiła powód

Dowbor Koroniewska
fot. instagram.com/maciej_dowbor

Jakiś czas temu Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w słonecznej Hiszpanii. Jak się okazało, decyzja o przeprowadzce nie była spowodowana wyłącznie malowniczym krajobrazem. Ważnym czynnikiem był również stan zdrowia córki gwiazd.

Obecnie Dowbor i Koroniewska są rodzicami dwóch dziewczynek: Janiny i Heleny. Sprowadzenie dzieci na świat nie należało jednak do najłatwiejszych zadań. Ze względu na to dzieci są dziś ich oczkiem w głowie.

Koroniewska i Dowbor kupili dom w Hiszpanii

Hiszpania to wśród Polaków jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor postanowili pójść o krok dalej i osadzili się w malowniczym kraju na stałe. W mediach społecznościowych pochwalili się zakupem pięknej posiadłości z widokiem na morze.

- Czasem najbardziej szalony pomysł okazuje się najlepszą decyzją w Twoim życiu — czytamy na wideo udostępnionym przez gwiazdy.

Gdy para pochwaliła się nowym domem, zewsząd natychmiast posypały się gratulacje. Jak się okazało, nieruchomość została zakupiona rok temu, jednak do tej pory wciąż trwał remont i związane z nim prace. Teraz wiemy, że "Dowbory" zamieszkają w dwupiętrowym domu z tarasem, z którego rozpościera się bajeczna panorama. Fani niewątpliwie mają czego swoim idolom pozazdrościć.

Prawda o przeprowadzce "Dowborów"

Joanna Koroniewska postanowiła zdradzić trochę więcej szczegółów dotyczących przeprowadzki. Przyznała, że razem z dziećmi i mężem przenieśli się do regionu Costa del sol w Andaluzji. Pomysł na zakup domu miał narodzić się w ich głowach podczas pandemii.

- W Polsce ceny nad morzem szalały totalnie a pogoda była i jest w kratkę - od zawsze. Nasz przyjaciel nas obśmiał i tak jakoś zaczęliśmy myśleć, latać i szukać — zdradziła Koroniewska.

Co ciekawe, ważnym powodem do zmian w życiu był stan zdrowia młodszej córki "Dowborów". Warto dodać, że para starała się o Helenkę przez kilka lat i w międzyczasie zmierzyła się z pięcioma poronieniami. Nic zatem dziwnego, że wolą dmuchać na zimne i traktują zdrowie własnych dzieci jako priorytet.

- Czynnikiem mega ważnym był i jest stan zdrowia naszej młodszej córki, szukaliśmy miejsca z mikroklimatem. I BINGO - skwitowała gwiazda.

Joanna Koroniewska
fot. instagram.com/joannakoroniewska/
Córka Joanny Koroniewskiej
fot. instagram.com/joannakoroniewska/

@dowborybehappy Trochę to trwało, ale projekt w końcu udało się zamknąć.👍💪 Viva España‼️ #transition #newlife #renovation #missionaccomplished ♬ To Build A Home - The Cinematic Orchestra

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Wojciech Szczęsny komentuje rewelacje o nieślubnym dziecku. "Nawet ja o tym nie wiedziałem"

  2. Trwa wyprzedaż w Zarze. Oto 5 sukienek z dobrym składem, które warto kupić na lato 2022

  3. Joanna Kurowska broni Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i wystawia laurkę: "Nauczyła mnie piec gęś"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].