Swiatgwiazd.pl
Joanna Koroniewska

TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska publicznie odpowiedziała ojcu. Mężczyzna zostawił rodzinę wiele lat temu

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Joanna Koroniewska przyzwyczaiła fanów do tego, że niechętnie wywleka prywatne sprawy na światło dzienne. Tym razem jednak emocje wzięły górę, a ona w obszernym wpisie na Instagramie odpowiedziała ojcu, który po latach próbował odnowić z nią kontakt.

  • Joanna Koroniewska miała trudne dzieciństwo

  • Po latach ojciec aktorki próbuje odnowić kontakt

  • Koroniewska publicznie odpowiada ojcu

Niewielu wiedziało, z czym w młodości musiała zmierzyć się Joanna Koroniewska. Niestety, los nie był dla niej łaskawy, a ta straciła najbliższe sercu osoby. Najpierw odszedł ojciec, a później matka.

Została zupełnie sama

Zaczęło się, gdy Joanna miała zaledwie 2 latka - wtedy to jej ojciec, Leszek Koroniewski, zostawił ją i jej matkę, i wyjechał do Niemiec, gdzie zaczął układać swoje życie na nowo. Ostatni raz aktorka miała widzieć mężczyznę, gdy miała 13 lat, a od tamtego czasu nie utrzymywała żadnych relacji z ojcem.

Joasia wychowywała się więc u boku mamy, którą, gdy była na studiach, sama musiała się opiekować. Kobieta zachorowała, a gdy Asia skończyła studia, przegrała walkę o zdrowie. Na szczęście w tych najgorszych chwilach mogła liczyć na wsparcie przyjaciół.

Przeczytaj również: Joanna Koroniewska obchodzi 43. urodziny. Dodała wzruszający wpis na Instagramie

Po latach do Joanny odezwał się ojciec, który ponoć próbował odnowić kontakt, ale niestety, starania zakończyły się kłótnią. Kolejną próbę podjął niedawno, tym razem udzielając wywiadu dla "Dobrego Tygodnia". Mężczyzna wróciła pamięcią do czasu, w którym zostawił swoją rodzinę i wyjechał.

Justyna Żyła

Justyna Żyła szczerze o wyglądzie byłego męża. Przyznała, że jest przystojny

CZYTAJ DALEJ

- Pod koniec lat 70. musiałem ze względów politycznych wyjechać do Niemiec, lecz mieliśmy ze sobą kontakt. Urwał się, kiedy kariera Asi nabrała tempa. Jedno drugiemu powiedziało o dwa słowa za dużo. Chcę to odkręcić - mówił w rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień".

Mężczyzna ma do niej także żal, że nie zaprosiła go na ślub, a także, że nie miał jeszcze okazji poznać obu wnuczek. Na reakcję ze strony Joasi nie musiał długo czekać.

Joanna Koroniewska odpowiada na wywiad ojca

Rozmowa Leszka z dziennikarzami wzburzyła aktorką. Pełna emocji wrzuciła na swój Instagram obszerny wpis, kierując swoje słowa do ojca, z którym, jak podkreśliła, nie zamierza się pojednać.

Koroniewska nie ukrywa, że nie ufa metodom ojca, który według niej, powinien próbować skontaktować się z nią prywatnie, a nie za pomocą mediów.

- Drogi Tato. Ten samolot już odleciał. Wiele lat temu. Życzę Ci wszystkiego dobrego, PO RAZ KOLEJNY przypominając, że najlepiej kontaktować się z bliskimi OSOBIŚCIE, nie przez publikacje w gazetach bo to najdobitniej świadczy o PRAWDZIWYCH intencjach człowieka - zaczęła.

Zdaniem Joanny, Leszkowi chodzi jedynie o poprawę własnego wizerunku, aniżeli relacji z córką. Z wpisu aktorki wynika, że jest to ostatni raz, kiedy zareagowała na czyny ojca.

- Smutne jest to, że są ludzie, którym bardziej zależy na swoim własnym wizerunku niż rzeczywistej potrzebie. I to AŻ TYLE w temacie. To pierwszy i mam nadzieję OSTATNI mój publiczny komentarz w tej sprawie. Ojciec to stan emocji a nie wspólny kod DNA - zaznaczyła wzburzona.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada, Instagram


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >