Swiatgwiazd.pl
Joanna Koroniewska

Instagram@joannakoroniewska

Joanna Koroniewska obchodzi dziś 43. urodziny. Dodała wzruszający wpis na Instagramie

27 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Kogo przedstawia zdjęcie? Odpowiedź na to pytanie stanowi osoba Joanny Koroniewskiej. Aktorka obchodzi dziś 43. urodziny. Z tej okazji gwiazda postanowiła podzielić się z internautami archiwalną fotografią. Na zdjęciu celebrytka pojawiła się w towarzystwie kogoś niezwykle bliskiego jej sercu.

  • Joanna Koroniewska obchodzi dziś 43. urodziny

  • Z tej okazji aktorka podzieliła się z internautami wyjątkowym zdjęciem

  • Niedawno świętowała także dzień imienin

Joanna Koroniewska zasłynęła między innymi z występów w hitowym serialu TVP „M jak Miłość”, gdzie do 2013 roku wcielała się w Gosię Mostowiak. Aktorka należy do tych przedstawicieli polskiego show-biznesu, którzy chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Dzień urodzin gwiazda postanowiła w pewien sposób uczcić również z internautami.

Joanna Koroniewska opublikowała wyjątkowe archiwalne zdjęcie

Joanna Koroniewska urodziła się 27 maja 1978 roku w Toruniu, dziś kończy więc 43. lata. W najnowszej publikacji w social mediach, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, gwiazda postanowiła podzielić się wyjątkową fotografią z lat dzieciństwa.

Na zdjęciu widzimy małą Joannę Koroniewską, której towarzyszy dorosła kobieta. Jest nią mama aktorki, pani Teresa. Choć fotografia nie ukazuje twarzy pani Teresy, dobrze widoczny jest jej szeroki uśmiech.

Do publikacji gwiazda dodała także obszerny wpis. Jak zaznaczyła na początku Joanna Koroniewska, dzień jej urodzin od dawna obfituje dla niej w refleksje. To właśnie z powodu mamy aktorki, która zmarła dwie dekady temu.

Budynek TVP

Michał Cholewiński odchodzi z TVP. Przestał prowadzić serwisy informacyjne po krytyce wyroku TK

CZYTAJ DALEJ

Joanna Koroniewska miała przyjść na świat w Dniu Matki. Ostatecznie urodziła się jednak dzień później, przez co aktorka od dawna świętuje oba te dni niemal jak jeden. Z tego powodu w urodzinowym wpisie przybliżyła internautom postać swojej rodzicielki, której, jak zaznacza, wiele zawdzięcza.

- Dzięki niej jestem, jaka jestem. Samodzielna przez całe moje życie. Uśmiechnięta tak jak Ona. I walcząca. Szkoda, że już 20 lat nie świętuje tego wyjątkowego dnia ze mną. Że nie widzi, jaką jestem mamą, jak wspaniałe są jej wnuczki, zięć. Choć głęboko wierzę w to, że się jeszcze spotkamy - czytamy na Instagramie.

Na koniec wpisu Joanna Koroniewska zaapelowała do internautów o to, by starali się doceniać każdą chwilę spędzoną w towarzystwie bliskich. Pani Teresa zmarła w 2000 roku z powodu złośliwego nowotworu piersi.

Zapominalski mąż

Niedawno,tj. 24 maja, Joanna Koroniewska obchodziła również imieniny. Tego dnia także pokusiła się na publikację zdjęcia na Instagramie. Przy okazji „poskarżyła się” na małżonka, Macieja Dowbora. Jak się okazało, prezenter zapomniał o święcie aktorki - nie pierwszy raz.

- Mąż jak zwykle zapomniał o moich dzisiejszych imieninach… Może jakiś pomysł na dotkliwą karę? Zabrać mu rakiety do tenisa, czy może wyjąć kartę z dekodera?! A cały tydzień wieczornych sesji z Bridget Jones?? - zastanawiała się we wpisie Joanna Koroniewska.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Viva!, Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >