Swiatgwiazd.pl
Ola Kwaśniewska

TRICOLORS/East News

Ola Kwaśniewska stanęła w obronie ojca w "Dzień dobry TVN"

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Wstrząsające wyznanie Oli Kwaśniewskiej podczas nagrania ,,Dzień Dobry TVN". Córka byłego prezydenta popłakała się, mówiąc o chorobie ojca. Wszystko uchwyciły kamery.

  • Ola Kwaśniewska jest córką byłego prezydenta RP, Aleksandra Kwaśniewskiego

  • Dziennikarka niedawno wzięła udział w jednym z odcinków ,,Dzień Dobry TVN"

  • Tam zwierzyła się z problemów z jakimi się zmaga ze względu na znanego ojca

Choć Aleksander Kwaśniewski pozostaje do dziś jednym z najlepiej ocenianych prezydentów Polski, jest również nieustannym obiektem żartów. Niedawno w popularnej śniadaniówce jego córka szczerze opowiedziała z czym muszą się zmagać. Nie obyło się bez łez.

Ola Kwaśniewska w ogniu krytyki

Aleksandra Kwaśniewska to znana postać w polskim showbiznesie. Po ukończeniu psychologii na Uniwersytecie Warszawskim rozpoczęła karierę dziennikarki. Mogliśmy ją również oglądać w ,,Tańcu z gwiazdami", słuchać jej głosu w kilku animacjach, czy słuchać piosenek z tekstami przez nią napisanymi. Jest bardzo wszechstronną osobą.

Większości jednak znana jest jako ukochana córka byłego prezydenta. Imię i nazwisko zawdzięcza znanemu ojcu, Aleksandrowi Kwaśniewskiego, który był prezydentem Polski w latach 1995 - 2005. Do dziś jest jednym z najlepiej ocenianych i najbardziej lubianych polityków na tym stanowisku. Ola nie wstydzi się swojego pochodzenia, często dzieli się wspólnymi zdjęciami z ojcem czy fotografiami z jego młodości (więcej tutaj).

Okazuje się jednak, że cała rodzina jest obiektem niewybrednych ataków i komentarzy. Od wielu lat w internecie i mediach krąży przekonanie, że Aleksander Kwaśniewski jest alkoholikiem. Wszystko rozpoczęło się od tak zwanej ,,choroby filipińskiej", która pierwszy raz objawiła się na wiecu Lewicy i Demokratów w Szczecinie. Tam prezydent miał zachowywać się nienaturalnie, co tłumaczył chorobą, jednak komentatorzy szybko powiązali jego zachowanie ze stanem upojenia alkoholowego.

Niedawno córka byłego prezydenta opowiedziała o szczegółach życia na świeczniku. W wywiadzie przeprowadzonym na antenie ,,Dzień Dobry TVN" szczerze wyznała jak zmagają się całą rodziną z obraźliwymi atakami. Wywiad był bardzo emocjonalny.

ciąża

Żaklina Ta Dinh z programu "Top Model" jest w ciąży

CZYTAJ DALEJ

Ola Kwaśniewska odpowiada na ataki

- Nie mogę patrzeć, jak publicznie upokarzana jest osoba, którą kocham nad życie. Od kiedy tato wrócił z Filipin jest na ścisłej diecie i jedyne, co mu nie szkodzi, to owsianka. Gdyby w tym stanie zdrowia był alkoholikiem, już by nie żył - wyznała dziennikarka ze łzami w oczach.

To wyzwanie bardzo poruszyło prowadzących, jak i widzów. Przekonanie, że Kwaśniewski jest alkoholikiem już stało się popularnym żartem, więc tym bardziej smutne jest wyznanie jego córki. Przyznała, że opowiedziała o tym, by nie udawać że w jej życiu wszystko się cudownie układa.

Okazuje się, że dziennikarka nie konsultowała swojej wypowiedzi z rodzicami. O chorobie ojca rodzina rzadko się wypowiada, tym bardziej dramatyczne było wyznanie dziennikarki. Byłemu prezydentowi życzymy dużo szczęścia i siły.

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >