Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Józefowicz ogłosił ze sceny, że rozstał się z Urbańską. Jest komentarz artystki
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.06.2024 11:35

Józefowicz ogłosił ze sceny, że rozstał się z Urbańską. Jest komentarz artystki

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz
fot. KAPiF

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od lat stanowili zgraną parę. Teraz gwiazdor oznajmił ze sceny, że nie są już razem. Urbańska skomentowała szokujące wyznanie męża.

Małżeństwo Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są małżeństwem od 2008 roku. Razem mają córkę o imieniu Kalina. Poza życiem rodzinnym oboje aktywnie rozwijają swoje pasje na scenie i przed kamerami.  Chociaż są znani publicznie, rzadko rozmawiają o swoim życiu prywatnym z mediami, chociaż tematów do rozmowy nie brakuje. 

Od czasu do czasu pojawiają się plotki o ich możliwym rozstaniu, jednak para wytrwała razem przez ponad 16 lat, co w świecie show-biznesu jest dużym osiągnięciem. Ostatnio Natasza spędzała wiele czasu bez swojego męża, co wzbudziło zainteresowanie mediów.

Co roku jestem rozwodzona. Mój mąż ma przegląd mediów, więc mnie o tym informuje: "Nic mi nie mówiłaś, Natasza, że coś tu się dzieje". Z przymrużeniem oka to traktujemy, bo inaczej chyba się nie da. Ja nie czytam żadnych newsów, żadnych plotek - powiedziała Natasza Urbańska w rozmowie z Pomponikiem.

Teraz jednak Józefowicz podważył te słowa. 

Natasza Urbańska przeszła metamorfozę. Na najnowszych zdjęciach trudno ją rozpoznać Jak dziś wygląda córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza? Kalina ma już trzynaście lat

Janusz Józefowicz ze sceny ogłosił rozstanie z Nataszą Urbańską

W tym przypadku to Janusz Józefowicz sam opowiedział o swoim rozstaniu. Według informacji od czytelniczki "Pudelka", sytuacja miała miejsce podczas czwartkowego spektaklu w Teatrze Buffo.

Janusz Józefowicz zaprosił na scenę jednego z widzów. Podczas rozmowy z jego ust padły słowa, że razem z obecnym na scenie Januszem Stokłosą tworzą jeden z najdłuższych związków w polskim show-biznesie. Mężczyzna zwrócił mu uwagę, że przecież jest związany z Nataszą Urbańską, na co usłyszał w odpowiedzi: "Nie, nie jesteśmy już razem od kilku tygodni". Powiedział to z pełną powagą, czym wzbudził konsternację wśród zgromadzonych - słyszymy.

Długo nie trzeba było czekać na komentarz Nataszy Urbańskiej. 

Urbańska komentuje słowa męża o rozstaniu

W piątkowe przedpołudnie portal "Pudelek" skontaktował się z Nataszą Urbańską. Piosenkarka była zaskoczona tym pytaniem.

Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi i po raz pierwszy nie zrobiły tego media - uśmiechnęła się.

Mówiąc o teledysku, odnosiła się do swojego nowego wideo, które niedługo zostanie opublikowane. 

Co o tym myślicie?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, fot. KAPiF
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, fot. KAPiF
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, fot. KAPiF
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, fot. KAPiF