Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Rozstania Gwiazd

Rozstania Gwiazd

Agnieszka Chylińska
08.06.2024 09:18 Były mąż Chylińskiej ujawnia całą prawdę o ich małżeństwie. Po latach przerwał milczenie

Życie miłosne Agnieszki Chylińskiej było pełne zawirowań. Teraz jej były mąż zdradził szczegóły ich małżeństwa. Nigdy wcześniej tego nie mówił. 

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz
07.06.2024 11:35 Józefowicz ogłosił ze sceny, że rozstał się z Urbańską. Jest komentarz artystki

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od lat stanowili zgraną parę. Teraz gwiazdor oznajmił ze sceny, że nie są już razem. Urbańska skomentowała szokujące wyznanie męża.

Rozstanie gwiazdorskiej pary?
05.06.2024 18:32 "Łatwo jest założyć najgorsze". Rozstali się po 23 latach małżeństwa?

Pierce Brosnan i Keely Shaye Smith od ponad dwóch dekad tworzą wspaniałe małżeństwo. Przynajmniej tak wydawało się, dopóki nie gruchnęły plotki o ich rozstaniu. Fani są w szoku. 

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski
05.06.2024 13:02 Tylko u nas: Rozstanie trzymali w tajemnicy. Znamy szczegóły rozwodu gwiazdorskiej pary

Rozpadł się kolejny związek znanych gwiazd. Latami ukrywali, że ich małżeństwo boryka się z problemami. Tylko u nas szczegóły rozwodu. 

Karolina Pajączkowska, Marcin Nowak
04.06.2024 14:16 Karolina Pajączkowska rozstała się z narzeczonym. Oświadczenie

W świecie polskich gwiazd doszło do kolejnego nagłego rozstania. Prezenterka Telewizji Polskiej powiadomiła o zakończeniu związku. Nie tak dawno internauci gratulowali im z powodu zaręczyn. Para poznała się dzięki wspólnej pracy. Gwiazda mówi o "trudnym roku".

Anna Wendzikowska
23.05.2024 16:54 "Porzucona 3 tygodnie po porodzie". Smutne wyznanie gwiazdy

Była gwiazda TVN po raz kolejny rozlicza się z trudnymi przeżyciami. Co tym razem napisała Anna Wendzikowska i jakie zdjęcia pokazała?

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
14.05.2024 11:14 Warnke nie chciała dłużej milczeć. Prawda o rozstaniu ze Stramowskim

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski jeszcze kilka lat temu uchodzili za jeden z najlepiej dobranych duetów w polskim show-biznesie. Niestety po 6 latach małżeństwa ogłosili rozstanie. Wówczas nie mówili dużo o powodach. Teraz aktorka otworzyła się na temat tamtych doświadczeń. Jak przeżyła rozwód?

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
07.05.2024 12:10 Szokujące słowa o Marcinie Hakielu na Instagramie Cichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel jeszcze niedawno tworzyli jedno ze zgodniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Wiadomość o ich rozstaniu była ogromnym zaskoczeniem. Dziś, choć oboje zaczęli nowe związki, nadal nie mogą pozbyć się wzajemnych nawiązań. Pod postem aktorki pojawiły się dziwne wpisy.

Dagmara Kaźmierska
03.05.2024 23:01 Były mąż Dagmary wygadał się współwięźniowi. Nie mógł jej wybaczyć

Dagmara Kaźmierska z byłym mężem spędziła ponad dwadzieścia lat i doczekała się syna, Conana. Burzliwa przeszłość doprowadziła ich do odsiadki, a teraz przestępcza działalność daje o sobie znać. Współwięzień Pawła K. zdradził, co mężczyzna mówił o byłej partnerce. Dlaczego doszło do rozstania?

Ewa Gawryluk
30.04.2024 10:48 Rozwiedli się po 20 latach. Teraz polska piękność potwierdza nowy związek

Znana polska aktorka po 20 latach małżeństwa podjęła decyzję o rozstaniu. Niedługo po rozwodzie przy jej boku zaczął pojawiać się tajemniczy mężczyzna. Teraz wszystko jest już jasne. Gwiazda "Na Wspólnej" oficjalnie potwierdza nowy związek.

Liber, Sylwia Grzeszczak
25.04.2024 08:00 Liber nową piosenką uderza w Sylwię Grzeszczak? Tak komentuje tekst o ex-partnerce

Liber swoim najnowszym utworem wywołał spore zamieszanie. Wszystko ze względu na tekst, w którym wspomina o swojej "ex-partnerce". Słuchacze od razu pomyśleli o Sylwii Grzeszczak, z którą niedawno ogłosił rozstanie. Raper komentuje obawy fanów.

Sylwia Grzeszczak, Liber
23.04.2024 09:20 Liber o rozpadzie małżeństwa. Poruszył sprawę romansu. Mocne wyznanie

Informacja o rozpadzie małżeństwa Libera i Sylwii Grzeszczak była dla internautów ogromnym szokiem. Tym bardziej że duet zaczął nawiązywać do relacji w swojej twórczości. Teraz raper po raz pierwszy opowiedział o doświadczeniach związanych z rozstaniem. Odniósł się do plotek o romansie.

Bill Gates, Melinda Gates
22.04.2024 17:38 Była żona miliardera zakochana w sporo biedniejszym mężczyźnie. Ale za to jakim przystojnym

Zza oceanu dobiegają radosne wieści na temat byłej żony jednego z najbogatszych ludzi na świecie. Melinda Gates została przyłapana z pierścionkiem zaręczynowym. Jej nowy wybranek jest znacznie biedniejszy nie tylko od poprzedniego partnera, ale i od niej samej.

Rozstania gwiazd
14.04.2024 18:11 Gwiazda odważyła się publicznie wyznać, co było powodem rozstania. Oto powód ich rozwodu. Szok!

Rozstania gwiazd bywają wielkim szokiem dla ich fanów. Tak było w przypadku legendy futbolu i zdobywcy Złotej Piłki Ricardo Kaká i jego żony Caroline Celico. Powód ich rozstania zdradziła dopiero teraz, ale podana przyczyna zaskakuje całkowicie.

Kasia Nast / rozstania gwiazd
13.04.2024 16:17 Baron po ślubie, a jego była dziewczyna ogłasza rozstanie: "Rodziłam swój ból". Jeszcze niedawno z ukochanym robili warsztaty dla par

Była dziewczyna Alka Barona, Kasia Nast, jeszcze niedawno prowadziła z ostatnim ukochanym warsztaty dla par. Teraz wylewa łzy na nowym filmie i opowiada o zerwaniu z partnerem. Tak widowiskowego rozstania gwiazd nie było dawno.