Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Natasza Urbańska

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska ma nowego partnera?
10.06.2024 20:40 Natasza pod osłoną nocy za rękę z przystojniakiem. Wcześniej Józefowicz ogłosił rozstanie

Dopiero co Janusz Józefowicz ogłosił rozstanie z Nataszą Urbańską, a tymczasem do sieci trafiły jej zdjęcia z przystojniakiem, które zrobiono pod osłoną nocy. Takie czułości sugerują tylko jedno. Fani pytają, a gwiazda milczy…

Natasza Urbańska
07.06.2024 21:38 Jak wygląda córka Urbańskiej i Józefowicza? 15-letnia Kalina to piękność

W mediach spekuluje się o rozstaniu Urbańskiej i Józefowicza. Ich córka to piękność. Kalina coraz bardziej przypomina sławną mamę. Szczegóły. 

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz
07.06.2024 11:35 Józefowicz ogłosił ze sceny, że rozstał się z Urbańską. Jest komentarz artystki

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od lat stanowili zgraną parę. Teraz gwiazdor oznajmił ze sceny, że nie są już razem. Urbańska skomentowała szokujące wyznanie męża.

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz
28.04.2024 11:17 Urbańska odpowiada na pytanie o rozwód z Józefowiczem. Wymowna reakcja

Natasza Urbańska przez ostatnie miesiące była całkowicie pochłonięta udziałem w programie "The Voice Kids". Czas spędzony na nagraniach odbija się na jej życiu prywatnym. Pojawiły się doniesienia o rozpadzie jej wieloletniego małżeństwa. Tym razem musiała zareagować. Jaka jest prawda?

The Voice Kids, Natasza Urbańska
10.03.2024 12:14 Widzowie wściekli po występie 8-latki w "The Voice Kids". Natasza Urbańska mocno podpadła

Za nami kolejny odcinek muzycznego programu "The Voice Kids", który zafundował widzom wiele wrażeń. Jedną z najbardziej ocenianych sytuacji jest decyzja Nataszy Urbańskiej względem 8-letniej uczestniczki. Nowa jurorka nie ma taryfy ulgowej wśród internautów. To będą jej długo wytykać.

Józefowicz, Urbańska
19.01.2024 21:55 Janusz Józefowicz na imprezie bez Nataszy Urbańskiej. Próżno szukać uśmiechu na jego twarzy

Janusz Józefowicz na 50-leciu pracy Wiktora Zborowskiego. Nie było z nim Nataszy Urbańskiej. To nie uciszy pojawiających się ostatnio plotek o rozwodzie tej pary… 

Natasza Urbańska opowiedziała o swoim uzależnieniu, fot. KAPiF
04.07.2023 17:37 Natasza Urbańska szczerze o swoim uzależnieniu. Mało kto wiedział, że boryka się z takim nawykiem

Natasza Urbańska dołączyła do coraz dłuższej listy gwiazd, które odważyły się opowiedzieć publicznie o swoim uzależnieniu. Aktorka boryka się z problemem pochłaniającym czas, który chciałaby poświęcić rodzinie.

Natasza Urbańska
02.02.2023 12:00 Natasza Urbańska przeszła metamorfozę. Na najnowszych zdjęciach trudno ją rozpoznać

Natasza Urbańska to autorka takich hitów jak "Rolowanie" czy "All the wrong places". Grała również w znanych produkcjach między innymi "365 dni", 1920 Bitwa Warszawska" czy "Sztos". Ostatnio fotoreporterzy uchwycili artystkę w nowej fryzurze. Fani porównują ją do znanych nazwisk z Hollywood. Piosenkarka w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie do swojego najnowszego singla w nowej fryzurze. Utwór ma być zaś jej propozycją na tegoroczną Eurowizję.

Kuba Wojewódzki EA
09.05.2022 13:04 Wojewódzki skomentował wygraną Nataszy Urbańskiej. Jej odpowiedź jest zaskakująca

Nareszcie widzowie dowiedzieli się, kto zwyciężył program "Mask Singer". To Natasza Urbańska kryła się pod przebraniem Deszczu, zaskakując jurorów. Kuba Wojewódzki dosadnie skomentował jej udział w programie. Sobotni finał premierowego sezonu show TVN niesamowicie zaskoczył widzów, gdy finaliści w końcu odkryli swoją prawdziwą twarz. Już wiemy, że kto krył się pod kostiumem Deszczu, który zachwycił zarówno publiczność jak i gwiazdorskie jury programu "Mask Singer".Natasza Urbańska została zwyciężczynią pierwszej edycji show TVN i odebrała statuetkę wraz z głośnymi owacjami. Komentarz Kuby Wojewódzkiego zaskoczył jednak samą uczestniczkę programu.

urbańska
05.12.2021 01:00 Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają kryzys? Smutne doniesienia

Choć wielu spodziewało się, że ze względu na różnicę wieku ich relacja nie przejdzie próby czasu, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz udowodnili, że były to niesłuszne przypuszczenia. Są małżeństwem już od 13 lat.Teraz mają jednak rzekomo przechodzić pewien kryzys. Tak przynajmniej twierdzi informator gazety Życie na Gorąco, który zdradził redakcji, z czego dokładnie wynikają ich problemy.