Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Już wiadomo, dlaczego Małgorzata Tomaszewska ukrywa ojca swojego dziecka. Nagle wszystko stało się jasne
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.11.2023 23:03

Już wiadomo, dlaczego Małgorzata Tomaszewska ukrywa ojca swojego dziecka. Nagle wszystko stało się jasne

Małgorzata Tomaszewska
Kim jest partner Gosi Tomaszewskiej? fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska ma na koncie nieudane związki. Teraz jest jednak szczęśliwie zakochana i spodziewa się dziecka. Kim jest jej tajemniczy partner i dlaczego dziennikarka go ukrywa?

Małgorzata Tomaszewska: związki, partnerzy

Dziennikarka TVP dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był kierowca, dla którego zmieniła nazwisko na podwójne, Tomaszewska-Słonina. Związek jednak zakończył się rozwodem. Drugi raz wzięła ślub z Ahmetem Seyfi Yigit Tarci. W 2017 roku urodził im się syn Enzo. Jednak i ta relacja się rozpadła.

Małgorzata bardzo niechętnie opowiada w mediach o poprzednich związkach. Bardzo długo ukrywała zakończenie relacji z drugim mężem, chcąc chronić swoją prywatność. Jeszcze pilniej strzeże tajemnicy swojego obecnego partnera. Co o nim wiadomo, poza tym, że jest ojcem jej przyszłego dziecka?

Małgorzata Tomaszewska pozuje na zdjęciu z mamą. Ale są do siebie podobne! Małgorzata Tomaszewska w ciążowej sesji prosto z Dubaju. Piękne zdjęcia

Kim jest obecny partner i ojciec dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej?

Kiedy w sierpniu Tomaszewska ogłosiła, że spodziewa się dziecka, świętowała cała redakcja „Pytania na śniadanie”. Małgorzata podzieliła się wtedy ze Światem Gwiazd kilkoma prywatnymi zdjęciami oraz udzieliła wzruszającego wywiadu, w którym ujawniła, jak na informację o ciąży zareagował jej synek Enzo. Wkrótce okazało się, że tym razem dziennikarka urodzi córeczkę

Przy innej okazji rozmowy ze Światem Gwiazd Małgosia zapewniła, że ciąża jest owocem obecnego, bardzo szczęśliwego związku z obecnym partnerem.

To jest owoc mojej miłości, oczywiście, że tak! Jestem szczęśliwie zakochana i mam nadzieję, że to będzie trwało wieczność – mówiła Tomaszewska w wywiadzie dla Świata Gwiazd.

Poza tym jednak gwiazda TVP konsekwentnie chroni tożsamość jej partnera. Portal ShowNews dowiedział się nieoficjalnie jedynie tego, że mężczyzna nazywa się Robert i nie jest związany z show-biznesem. Teraz Małgosia wyjaśniła, czemu nie ujawniła jeszcze, kim jest jej ukochany. Szczegóły poniżej.

Małgorzata Tomaszewska.jpg
Małgorzata Tomaszewska w ciąży, fot. KAPiF

Dlaczego Małgorzata Tomaszewska ukrywa obecnego partnera?

Choć Małgorzata w wywiadach niemal nie rozmawia o swoim życiu miłosnym, teraz wspomniała o nim mimochodem, w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Przy okazji wyjaśniło się, czemu Tomaszewska wciąż nie przedstawiła fanom swojego obecnego partnera.

Uważam, że szczęście i miłość, ale i te przykre momenty, potrzebują  ciszy. Jeżeli tylko jest możliwość tę ciszę utrzymać. W naszej branży  jest różnie. Emocje muszą opaść. Jak kłócimy się z kimś, to w pierwszym  momencie wylewamy wszystkie żale. Ale jak uspokoimy się, to po jakimś  czasie jest już zupełnie inaczej. Ja uważam, że mówić należy dopiero  wtedy, kiedy te emocje się uspokoją – wyjaśniła dziennikarka.

Co sądzicie o takim podejściu?

Małgorzata Tomaszewska.jpg
Małgorzata Tomaszewska w ciąży, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska.jpg
Małgorzata Tomaszewska z synkiem Enzo, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska.jpg
Małgorzata Tomaszewska w ciąży, fot. KAPiF

Źródło: ShowNews, Jastrząb Post