Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kaczorowska się wygadała! Mąż wyskoczył z intymną propozycją, o której fani nie powinni słuchać
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.11.2023 22:04

Kaczorowska się wygadała! Mąż wyskoczył z intymną propozycją, o której fani nie powinni słuchać

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska podzieliła się niespodziewaną nowiną, fot. KAPiF

Podczas otwarcia wirtualnego studia tańca mieliśmy okazję porozmawiać z Agnieszką Kaczorowską o jej następnych planach. Nieoczekiwanie gwiazda zdradziła nam bardzo intymny szczegółów ze swojego życia. O jej planach z mężem nikt nie miał się jeszcze dowiedzieć.

Agnieszka Kaczorowska z mężem zaczęła nową taneczną przygodę

Choć największą popularność gwiazda zyskała za sprawą roli Bożenki w serialu "Klan" obecnie zupełnie oddała się drugiej pasji, jaką jest taniec. Widzowie "Tańca z gwiazdami" mogli oglądać ją w roli jednej z trenerek. 

W ciągu czterech lat wystąpiła na parkiecie z m.in.: Rafałem Maślakiem, Łukaszem Kadziewiczem, Nikodemem Rozbickim, Michałem Malinowskim, Antkiem Smykiewiczem oraz Krzysztofem Wieszczkiem. Z ostatnim z wymienionych zwyciężyła nawet trzecią edycję programu.

Obecnie rozpoczęła zupełnie nową taneczną przygodę we współpracy z mężem. Duet niedawno otworzył pierwszą wirtualną szkołę tańca. Na wydarzeniu zgromadziło się mnóstwo gwiazd. Wielu gratulowało małżeństwo łączenia kariery z życiem prywatnym.

Wielka impreza u Kaczorowskiej. 60-letnia Anita z "Sanatorium" przyćmiła młodsze o dekady gwiazdy. W białej kreacji zachwyca, a w bikini? Co za ciało! Gwiazdy na otwarciu studia tańca Kaczorowskiej: Hyży, Samojłowicz, Głogowska, Mrozińska, Korcz

Agnieszka Kaczorowska łączy taneczną pasję z życiem prywatnym

Od 2018 roku gwiazda parkietu tworzy szczęśliwe małżeństwo z tancerzem, Maciejem Pelą. Duet świetnie dopełnia się w kwestii zainteresowań, a także wychowywania małoletnich córek. Wspólnie podjęli decyzję o nieprzystąpieniu dziewczynek do sakramentu chrztu, co odbiło się sporym echem w mediach.

Chciałabym, że miały edukację religijną, żeby znały wszystkie religie świata, żeby widziały, jak to wygląda w różnych częściach świata, żeby były na to otwarte, żeby rozumiały, że ludzie mogą wierzyć w różne rzeczy i odnajdywać swoją duchowość w różnych rzeczach - tłumaczyła Agnieszka Kaczorowska.

Mimo to gwiazdy tworzą wspierającą się rodzinę, która chętnie dzieli się radosnymi nowinami z internautami. Tancerka podczas rozmowy ze Światem Gwiazd niespodziewanie podzieliła się jedną z intymnych wiadomości.

Agnieszka Kaczorowska niespodziewanie wygadała się na temat intymnych planów

Styl życia prezentowany przez gwiazdę w mediach społecznościowych robi spore wrażenie na internautach. Nie da się ukryć, że mimo wielu obowiązków duet znajduje chwile na rodzinnie spędzony czas. W rozmowie z nami Agnieszka Kaczorowska przyznała, że nie wyklucza nawet powiększenia rodziny.

My tak kochamy być rodzicami, że nawet w tym tygodniu było: "Dobra otwórzmy to i robimy syna!" - wypaliła nagle gwiazda.

Aktorka szybko jednak sprostowała radosną nowinę, wyjaśniając, że na razie wraz z mężem skupiona jest przede wszystkim na sukcesie tanecznego projektu. Nie zaprzecza jednak, że za pewien czas z pewnością wróci do możliwości kolejnej ciąży.

Potrzebujemy czasu, żeby to dobrze grało i wtedy może pomyślimy o kolejnym maluszku - podsumowała.

I co wy na to?

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska podzieliła się niespodziewaną nowiną, fot. KAPiF