Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Artur Baranowski ostro o "Milionerach". Zdradza dlaczego nie pojawi się w programie
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 27.11.2023 12:17

TYLKO U NAS: Artur Baranowski ostro o "Milionerach". Zdradza dlaczego nie pojawi się w programie

Artur Baranowski w Milionerach
Artur Baranowski fot. kadr TVP

Artur Baranowski po występie w programie “1 z 10" cieszy się ogromną popularnością. Czy wystąpi w kolejnych teleturniejach? Podjął już decyzję w sprawie “Milionerów”. Tylko u nas dowiecie się, jakie ma plany. 

Artur Baranowski rekordzistą "1 z 10"

Artur Baranowski w zaledwie kilka dni stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce. Wszystko przez udział w teleturnieju “1 z 10”. Tam wykazał się niebywałą wiedzą. Bezbłędnie odpowiedział na wszystkie zadane przez Tadeusza Sznuka pytania. W finale odcinka nie dał dojść do głosu swoim konkurentom. 

28-latek zgromadził aż 803 punkty, a widzowie dosłownie wpadli w euforię. Dziennikarze natychmiast zjechali się do niewielkiej wsi Śliwniki, w której mieszka, ale po wielkim zamieszaniu młody mężczyzna był tak zmęczony, że nie miał już ochoty rozmawiać z mediami. Więcej na ten temat powiedzieli nam jego sąsiedzi. 

Artur przecież jest geniuszem i świetnie poradziłby sobie w Wielkim Finale. Przyjazdy dziennikarzy do naszej miejscowości spowodowały to, że Artur zaszył się w domu rodziców i unika nawet wychodzenia przed dom. Nie widzieliśmy go od środy – powiedzieli dla swiatgwiazd.pl sąsiedzi Artura Baranowskiego. 
 

Poniżej możecie zobaczyć, jak bezbłędnie odpowiadał na wszystkie pytania. 

Artur Baranowski nie dotarł na Wielki Finał "1 z 10"! Co się stało? Pojechali do domu rekordzisty "1 z 10", ale odmówił wywiadu. Do akcji wkroczył ojciec

Artur Baranowski nie dotarł na Wielki Finał

Po środowym odcinku z udziałem Baranowskiego widzowie w wielkich emocjach czekali na Wielki Finał, który był emitowany w piątek. Liczyli bowiem na to, że 28-latek znowu powtórzy swój sukces i po raz kolejny wykaże się niebywałą wiedzą i nie pozostawi szans konkurentom. 

Na kilka godzin przed emisją wiadomo było, że nadzieje fanów teleturnieju były płonne. Młody mężczyzna nie dojechał do studia, ponieważ w trasie do Warszawy posłuszeństwa odmówił mu samochód.  

Odcinki były nagrywane wcześniej, ale dopiero teraz trafiły do telewizji. Artur bardzo chciał wziąć udział w Wielkim Finale, bo przecież miał ogromne szanse na główną nagrodę. Zły los pokrzyżował mu jednak plany. To był dla niego wielki stres. Wiemy, że wszystko było nagrywane w sobotę, zanim jeszcze stał się popularny w całym kraju – mówią swiatgwiazd.pl sąsiedzi mieszkający w tej samej wsi co Artur. 

Widzowie bardzo ubolewają nad tym, że nie zobaczyli geniusza w Wielkim Finale. Czy jest szansa na to, że wystąpi w innych teleturniejach? Już wiemy jaką decyzję podjął.

Artur Baranowski wystąpi w "Milionerach"?

Chociaż genialny 28-latek nie pojawił się w Wielkim Finale, by zawalczyć o główną nagrodę to TVP podczas emisji “Wiadomości”, mówiła że zapraszają go do udziału w kolejnych teleturniejach. 

Widzowie chętnie zobaczyliby go jednak w “Milionerach” na antenie TVN. Nam udało się dowiedzieć co o tym wszystkim myśli sam zainteresowany. 

Już wcześniej namawialiśmy Artura do udziału w “Milionerach”. Jednak on nigdy nie chciał wysłać zgłoszenia do popularnego teleturnieju. Zależy mu na sprawdzeniu własnej wiedzy, a pytania w “Milionerach” uważa za głupawe. Na pewno go tam nie zobaczycie - mówi dla swiatgwiazd.pl jeden ze znajomych Artura Baranowskiego. 

Nie bez powodu 28-latek wybrał teleturniej “Jeden z dziesięciu”.

Artur naprawdę chciał sprawdzić swoją wiedzę, dlatego wybrał “1 z 10”. Ceni też sobie Tadeusza Sznuka i bardzo chciał go osobiście poznać - dodaje rozmówca Świata Gwiazd. 

Wygląda na to, że Artur Baranowski nie pojawi się na antenie TVN.

Zobacz także: Na te pytania odpowiadał Baranowski! A ty dasz radę? Sprawdź się

Artur Baranowski
Artur Baranowski w “Jeden z dziesięciu” fot. kadr TVP. 
Artur Baranowski w
Artur Baranowski w “Jeden z dziecięciu” fot. kadr TVP