Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Artur Baranowski nie dotarł na Wielki Finał "1 z 10"! Co się stało?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.11.2023 12:05

Artur Baranowski nie dotarł na Wielki Finał "1 z 10"! Co się stało?

Artur Baranowski nie dotarł na finał "Jeden z dziesięciu"; kadr "Jeden z dziesięciu"/TVP
Artur Baranowski nie dotarł na finał "Jeden z dziesięciu"; kadr "Jeden z dziesięciu"/TVP

Takiego obrotu spraw nie wymyśliłby sam Hitchcock! Artur Baranowski zachwycił widzów “Jednego z dziesięciu” swoim niezwykłym występem w ostatnim odcinku programu. W piątek miał odbyć się finał show, jednak jak wynika z nieoficjalnych informacji, uczestnik się nie pojawił!

"Jeden z dziesięciu". Odcinek, który przeszedł do historii

“Jeden z dziesięciu” jeszcze nigdy dotąd nie był tak emocjonujący. Wszystko za sprawą występu skromnego ekonomisty ze wielkopolskich Śliwnik Artura Baranowskiego, który odpowiedział poprawnie na wszystkie zadane przez prowadzącego pytania.

Uczestnik nie dopuścił do głosu żadnego z konkurentów. Na koniec odcinka okazało się, że mężczyzna zdobył 803 punkty, a Tadeusz Sznuk oficjalnie ogłosił rekord kultowego show TVP.

To są wszystkie pytania, jakie mogłem panu zadać. Pan Artur wygrał. Ma 773 punkty, ale za trzy zachowane szanse dostanie jeszcze 30 punktów i jego wynik to będzie 803 punkty - powiedział na zakończenie Tadeusz Sznuk.
 

Wielki Finał "1 z 10" z udziałem Artura Baranowskiego. Kiedy emisja? Nie mamy dobrych wieści Tadeusz Sznuk ocenił rekordzistę "Jeden z dziesięciu". Wspomniał o regulaminie i taktyce gry

Nieoczekiwany zwrot akcji w "Jednym z dziesięciu"

Oczywiście następstwem zwycięstwa w odcinku “Jednego z dziesięciu” miał być występ w finale 140. serii programu. Widzowie z wypiekami na twarzy wyczekiwali na epizod, który miał zostać zrealizowany 24 listopada, w piątek.

Wszystko wskazuje jednak na to, że będą musieli obejść się smakiem. Onet przekazał szokujące, choć póki co nieoficjalne informacje, że Artur Baranowski… nie stawił się w studiu.

jeden z dziesięciu
Artur Baranowski “Jeden z dziesięciu” fot. kadr TVP

Artur Baranowski nie pojawił się w finale "Jednego z dziesięciu"

Jak podaje Onet, Artur Baranowski nie wziął udziału w Wielkim Finale 140. sezonu “Jednego z dziesięciu”. Z informacji portalu wynika, że wszystko przez awarię samochodu, którym do Warszawy dojechać miał mężczyzna.

Wygląda na to, że rekordzista stracił możliwość zdobycia 40 tys. zł. Wciąż może otrzymać jednak 10 tys. zł, które przypadają uczestnikowi, który zbierze w programie największą ilość punktów.

Próbowaliśmy się skontaktować się z produkcją programu, ale telefon nie odpowiada, a na stronie internetowej nie ma podanego meila. Wygląda na to, że w Wielkim Finale pojawi się 9. zawodników. 

Zobacz także: Na te pytania odpowiadał Baranowski! A ty dasz radę? Sprawdź się

Artur z Jeden z dziesięciu
Artur Baranowski w “Jeden z dziesięciu” fot. kadr TVP
Artur Baranowski w
Artur Baranowski w “Jeden z dziesięciu” fot. kadr TVP