Kamila Kamińska potwierdziła nowy związek Żródło: TRICOLORS/East News

Kamila Kamińska potwierdziła związek z kolegą z planu. W serialu również grali parę

15 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Najnowszy post Kamili Kamińskiej rozwiał wszelkie wątpliwości jej fanów. Aktorka w końcu potwierdziła, że spotyka się z nowym partnerem. Ukochanym 32-latki okazał się Michał Meyer – aktor grał jej męża w serialu „Zakochani po uszy”. Fani nie kryją zachwytu.

  • Kamila Kamińska jest polską aktorką filmową i telewizyjną
  • Popularność przyniosły jej role w „Barwach szczęścia” i „Zakochanych po uszy”
  • Do niedawna aktorka była związana z reżyserem Łukaszem Palkowskim
  • Teraz potwierdziła związek z Michałem Meyerem

Kamila Kamińska i Michał Meyer są parą. Aktorka potwierdziła tę informację uroczą walentynkową fotografią. Fani obsypali zakochanych mnóstwem komplementów.

Kamila Kamińska potwierdziła związek z Michałem Meyerem

Kamila Kamińska i Michał Meyer od stycznia 2019 roku wcielają się w role Sylwii Witos i Piotra Nowaka w serialu TVN7 „Zakochani po uszy”. Choć na planie ich miłość zakończyła się niepowodzeniem i para postanowiła się rozwieść z powodu zdrad Sylwii, w życiu prywatnym relacja aktorów wygląda zupełnie inaczej.

Fani Kamili Kamińskiej i Michała Meyera już w grudniu podejrzewali, że tych dwojga łączy coś więcej niż przyjaźń i wspólna praca. Na instagramowym profilu aktorki coraz częściej pojawiały się bowiem zdjęcia, na których towarzyszył jej kolega z serialu. Teraz wszystko stało się jasne.

- Miłości w codzienności – napisała w walentynkowy wieczór Kamila Kamińska pod zdjęciem z ukochanym.

Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał zdjęcie ze ślubu z Polą. „Kocham Cię Walentynko”Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał zdjęcie ze ślubu z Polą. „Kocham Cię Walentynko”Czytaj dalej

Na opublikowanej czarno-białej fotografii widać, jak Kamila Kamińska czule obejmuje swojego ukochanego. Zdjęcie mocno rozczuliło internautów, którzy nie przeszli obok niego obojętnie. Zostawili pod nim tysiące pozytywnych komentarzy.

- W życiu lepiej niż w serialu! – napisał jeden z sympatyków pary.

- Ale super razem wyglądacie! Dużo, dużo miłości – dodała kolejna fanka.

Kim jest Kamila Kamińska?

Kamila Kamińska urodziła się 31 grudnia 1988 roku. W 2014 roku ukończyła Wydział Aktorski na PWSFTViT w Łodzi. Po raz pierwszy na ekranie pojawiła się rok wcześniej – w serialach „To nie koniec świata” i „Hotel 52”. Prawdziwą popularność zdobyła jednak w 2018 roku.

Kamila Kamińska zasłynęła jako Regina Czapla z serialu „Barwy szczęścia”. Aktorka wciela się w jej postać od 2018 roku. Widzowie znają ją także jako Sylwię Witos – charakterną bohaterkę serialu „Zakochani po uszy”. To właśnie na planie formatu dla TVN7 aktorka spotkała się z Michałem Meyerem.

Kamila Kamińska i Łukasz Palkowski

Zanim gwiazda „Zakochanych po uszy” związała się z kolegą z planu, układała sobie życie u boku reżysera Łukasza Palkowskiego. Para co jakiś czas pojawiała się razem na ściankach i czerwonych dywanach, jednak zawsze najbardziej ceniła sobie życie prywatne.

- Stronię od pokazywania się. Nie uważam tego za nic złego, ale nie za bardzo mam na to siłę i czas. Wolę się skupić na swojej pracy. Nie kręci mnie za bardzo celebryckie życie – mówiła w 2019 roku Kamila Kamińska.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Super Express, Plejada

Następny artykuł