Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aż huczy w mediach o rozstaniu Cichopek i Kurzajewskiego. Ile w tym prawdy? Mamy komentarz
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 22.11.2023 20:20

Aż huczy w mediach o rozstaniu Cichopek i Kurzajewskiego. Ile w tym prawdy? Mamy komentarz

Czy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski muszą się rozstać?, fot. KAPIF
Czy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski muszą się rozstać?, fot. KAPIF

“Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zmuszeni się rozstać!” – grzmi “Super Express”. Ale czy na pewno? Świat Gwiazd dotarł do osoby z otoczenia pary, która powiedziała nam, jak jest naprawdę.

Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Gdy w październiku 2022 roku duet ujawnił swój związek, internauci oszaleli. Do tej pory kojarzono przecież Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jako parę prowadzących "Pytania na śniadanie". Szybko okazało się jednak, że ich życie prywatne nie wpłynie na karierę.

Razem nadal witają widzów śniadaniówki, a co więcej, szykują się do wspólnego życia. Gdy nad siedzibą Telewizji Polskiej zebrały się czarne chmury w związku ze zmianami parlamentarnymi, duet wydaje się być odporny na wszelkie ataki. Katarzyna Cichopek szczególnie może pochwalić się szczęściem.

Zemsta Kasi Cichopek. Tak odpowiedziała byłemu. Koleżanka z "M jak miłość": "Inteligentna riposta" Kasia Cichopek pokazała suknię ślubną. Ruszyły wielkie przygotowania

Kasia Cichopek wylatuje do USA

Gwiazda TVP nie może liczyć na nudę. Oprócz występów w śniadaniówce, nadal jest ważną częścią serialu "M jak miłość". Dodatkowo rozwinęła swój biznes kosmetyczny i jubilerski, którym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. To jednak nie koniec nowości.

Katarzyna Cichopek została jedną z gwiazd projektu "Wielkie Kolędowanie", który zapewni jej podróż po Polonii Stanów Zjednoczonych. Dziś pochwaliła się, że poszukuje idealnej sukienki na tę okazję. W tym celu odwiedziła salon sukien ślubnych Violi Piekut:

Mój wyjazd do Stanów Zjednoczonych zbliża się wielkimi krokami, więc to jest ten moment, żeby przygotować piękne kreacje, w których będę występowała i prowadziła koncerty. Oczywiście zawsze mogę liczyć na Violę Piekut i właśnie jestem u Violi i szykujemy wspólnie przepiękne kreacje.

Kasia Cichopek pokazała suknię ślubną, fot. Instagram
Kasia Cichopek w salonie sukien ślubnych, fot. IG

Czy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski się rozstają?

Od razu w mediach pojawiły się plotki, jakoby Kasia i Maciej musieli się zostać na czas wylotu aktorki w trasę po Stanach, w której udział wezmą także takie gwiazdy jak Edyta Górniak czy Alicja Węgorzewska.

Plotki się potwierdziły! Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zmuszeni się rozstać! – grzmi “Super Express”.

Z kolei Pomponik pisze:

A jednak Cichopek i Kurzajewski "rozstają się". Katarzyna nagle oficjalnie potwierdziła.

Ile w tym prawdy? Postanowiliśmy sprawdzić u osoby z bliskiego otoczenia Kasi:

To nieprawda. Maciej będzie towarzyszyć Kasi w świątecznej przygodzie i wspierać ją za kulisami – mówi nam znajomy Kasi z “Pytania na śniadanie” i dodaje z przymrużeniem oka: – Kto wie, może zdecydują się na szybki ślub w Las Vegas?

To jeszcze nie wszystko, co udało się nam ustalić:

Kasia z Warszawy leci sama, a Maciej do niej dołączy kilka dni później. Pierwsze koncerty poprowadzi samodzielnie, ale kolejne już z ukochanym – dodaje informator swiatgwiazd.pl.

Szybkie śluby w Las Vegas wcale nie są takie obce znanym osobom. Na taki krok zdecydowali się m.in. Britney Spears i Jason Allen Alexander (małżeństwo unieważnili po 55 godzinach) czy Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski, którzy do dziś są razem.

Kasi i Maciejowi życzymy samych cudownych chwil za oceanem (i nie tylko :-)).

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (1).png
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPIF
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (15).jpg
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPIF
Maciej Kurzajewski (21).jpg
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPIF