Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek już rozpoczęła świętowanie. W objęciach Maćka Kurzajewskiego żegna trudny rok
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 31.12.2022 13:14

Kasia Cichopek już rozpoczęła świętowanie. W objęciach Maćka Kurzajewskiego żegna trudny rok

Kasia Cichopek
fot. KAPiF

Kasia Cichopek ma za sobą wiele ciężkich doświadczeń, które z pewnością mogłyby nadszargać jej nerwy. Mimo to podczas sylwestrowego wydania "Pytanie na śniadanie" z uśmiechem powitała widzów u boku Macieja Kurzajewskiego.

Duet nie ma w tym roku chwili na zabawę. Zarówno w sylwestrowy, jak i noworoczny poranek będzie witał odbiorców śniadaniówki TVP. To jednak nie oznacza, że prezenterzy z żalem zabiorą się za zawodowe obowiązki. Radosne humory towarzyszyły im już od rana.

Kasia Cichopek w świetnym nastroju przy boku Macieja Kurzajewskiego

Para po raz kolejny stawiła się w studiu "Pytanie na śniadanie", by wraz z produkcją powitać ostatni dzień 2022 roku. Aktorka od rana relacjonowała kulisy produkcji w mediach społecznościowych, ukazując szampańskie nastroje prowadzących.

Nie zabrakło również sekcji tanecznej, w której gwiazdy mogły się rozerwać i wczuć w klimat dzisiejszego wieczoru. Z tej okazji Kasia Cichopek wybrała błyszczącą sukienkę w cekiny, a także postawiła na delikatny makijaż.

Wraz z Maciejem Kurzajewskim i pozostałymi gwiazdami TVP rozpoczęła wyjątkową celebrację już o poranku. Na wspólnym zdjęciu prezentowała się zjawiskowo z ogromnym uśmiechem. Po wielu doświadczeniach tego roku nareszcie ze spokojem może zamknąć kolejny rozdział.

A my, wspólnie z naszymi przyjaciółmi, rozpoczęliśmy świętowanie od wczesnych godzin porannych w @pytanienasniadanie — pisała pod wspólnym zdjęciem.

Trudny rok Kasi Cichopek

Gwiazda "M jak miłość" była jedną z najgłośniejszych postaci tego roku w polskim show-biznesie. Zaczynając od rozstania z wieloletnim partnerem, Marcinem Hakielem, musiała poradzić sobie ze zbliżającym się rozwodem.

Gdy zakończyła małżeństwo i ujawniła swój związek z programowym kolegą, Maciejem Kurzajewskim, rozpoczęły się kolejne "prześwietlenia" jej życia prywatnego przez media. Po krytyce internautów i zainteresowaniu portali wróciła do pracy w telewizji.

Obecnie cieszy się spokojem u boku oddanego partnera i razem z byłym mężem wychowuje naprzemiennie dwójkę małoletnich dzieci. Niedawno zdradziła, że jej świątecznym, a jednocześnie też noworocznym życzeniem byłby zwykły spokój.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/katarzynacichopek/)
Kasia Cichopek
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/katarzynacichopek/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Kim są dzieci Emiliana Kamińskiego? Nie wszystkie są anonimowe, a córką pochwalił się publicznie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].