Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Tusk przez lata ukrywała swój ślub przed światem. Do dziś mało kto wie, kim naprawdę jest jej mąż
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.10.2023 23:25

Kasia Tusk przez lata ukrywała swój ślub przed światem. Do dziś mało kto wie, kim naprawdę jest jej mąż

Kasia Tusk mąż
Jak wygląda mąż Kasi Tusk?, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Kasia Tusk to kolejna córka znanego polityka, która sama działa w show-biznesie. W przeciwieństwie jednak do Oli Kwaśniewskiej czy Moniki Miller bardzo strzeże swojego życia prywatnego. Niezwykle trudno znaleźć jej zdjęcia z mężem i córkami, choć my dowiedzieliśmy się, jak wygląda. Co wiadomo o zięciu Donalda Tuska?

Kim są dzieci Donalda Tuska?

Donald Tusk w 1978 roku poślubił Małgorzatę Sochacką. Doczekali się dwójki dzieci: Michała i Katarzyny. Syn polityka pracował w „Gazecie Wyborczej”, później zaś działał w branży analiz i marketingu, a także sektorze usług public relations. Kasia natomiast zasłynęła jako blogerka modowa, autorka kultowego portalu Make Life Easier. Poza tym w 2007 roku córka Donalda wystąpiła u boku Stefano Terrazzino w „Tańcu z gwiazdami”.

Blog Kasi Tusk powstał w 2011 roku. Założyła go razem z Zofią Cudny. To nazwisko za chwilę powróci. Wspólny pomysł na biznes okazał się dochodowy. Obecnie profil bloga na Instagramie obserwuje ponad 430 tysięcy osób. 

Dzięki współpracowniczce Katarzyna zbliżyła się swojego przyszłego męża. Co wiadomo o Stanisławie Cudnym, zięciu Donalda Tuska?

Kasia Tusk.jpg
Kasia Tusk i Stefano Terrazzino w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Donald Tusk pokazał twarz wnuczki! Zdjęcie ze spaceru piękne, ale Kasia nie będzie zadowolona

Kim jest mąż Kasi Tusk?

Pierwszy poważny związek Kasi to relacja z Jakubem Sobolewskim. Nie przetrwał on jednak próby czasu i zakończył się w okolicach udziału Tusk w „Tańcu z gwiazdami”. Jakiś czas później, jeszcze zanim Katarzyna założyła Make Life Easier z Zosią Cudny, na nowo zbliżyła się do jej brata, Stanisława Cudnego. Para znała się jeszcze z liceum, ale teraz ich znajomość rozkwitła na nowo.

Córka Donalda niezwykle pilnuje swojej prywatności i ciężko znaleźć ich jakiekolwiek wspólne zdjęcia. My jednak dotarliśmy do kilku: na końcu tego artykułu znajdziecie wspólne zdjęcia Kasi Tusk i jej męża. Stanisław Cudny jest architektem. Para prawdopodobnie pobrała się w 2014 roku.

Co jeszcze wiadomo o ich związku? Jak długo udało się im ukrywać, że już są po ślubie? Wszystkie szczegóły poniżej.

Kasia Tusk.jpg
Kasia Tusk i Zofia Cudny w 2011, fot. Kurnikowski/AKPA

Jak wygląda mąż Kasi Tusk, Stanisław Cudny?

Choć media od lat zainteresowane są związkiem Kasi Tusk, ona bardzo strzeże prywatności. W mediach społecznościowych Make Life Easier jest mnóstwo zdjęć, ale na żadnym nie widać twarzy męża i córek kobiety. Co więcej, o ślubie pary prasa dowiedziała się dopiero w 2019 roku, kiedy blogerka oddała swoją suknię ślubną na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nieco wcześniej Cudny tylko mimochodem potwierdził, że ceremonia już się odbyła. 

Stanisław od kilku lat prowadzi własną firmę, która zajmuje się produkcją listew przypodłogowych. Obecnie para mieszka w Sopocie. Ich pierwsza córka Lilianna przyszła na świat w 2019 roku. Dwa lata później urodziła się druga dziewczynka, której imię poznaliśmy dopiero niedawno: zdradził je dumny dziadek Donald podczas jednego z przemówień na wiecu. Wtedy dowiedzieliśmy się o Marysi.

Bardzo go lubię. Jest takim silnym i odpowiedzialnym chłopcem. A raczej mężczyzną – mówił o zięciu Donald Tusk w rozmowie z Super Expressem.

Kasia Tusk.jpg
Kasia Tusk z rodzicami, fot. KAPiF
Kasia Tusk mąż.jpg
Kasia Tusk z mężem Stanisławem Cudnym, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
Kasia Tusk mąż.jpg
Kasia Tusk z mężem Stanisławem Cudnym, fot. Engelbrecht/AKPA
Kasia Tusk mąż.jpg
Kasia Tusk z mężem Stanisławem Cudnym, fot. Kurnikowski/AKPA
Kasia Tusk mąż.jpg
Kasia Tusk z mężem Stanisławem Cudnym, fot. Kurnikowski/AKPA
Kasia Tusk.jpg
Kasia Tusk, fot. KAPiF
Kasia Tusk.jpg
Kasia Tusk, fot. KAPiF