Kasia Tusk przeniosła stół Wielkanocny w plener. Żródło: TRICOLORS/East News

Kasia Tusk zorganizowała Święta w plenerze, pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę

5 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Tegoroczne święta Wielkanocne niewiele różnią się od zeszłorocznych. W związku z pandemią koronawirusa wielu celebrytów zdecydowało się na nietypowe spędzanie tego radosnego czasu. Np. Kasia Tusk postanowiła przenieść stół wielkanocny spod dachu na świeże powietrze, by razem z rodziną korzystać z uroków pięknej pogody. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie.

  • Kasia Tusk postanowiła przenieść stół wielkanocny spod dachu w plener
  • Znalazły się na nim tradycyjne wielkanocne potrawy
  • Celebryci świętują za granicą

Wszyscy Polacy marzą, by tegoroczne święta Wielkanocne były ostatnimi "pod rządami" pandemii. Z uwagi na szalejącą trzecią falę zakażeń ludzie zmuszeni są zachować szczególną ostrożność i spędzać je w wąskim gronie. Wielu z nich decyduje się świętować w kreatywny sposób. Tak postąpiła Kasia Tusk i jej rodzina.

Kasia Tusk świętuje w plenerze

Kasia Tusk zalicza się do grona celebrytów, którzy z przyjemnością dzielą się w mediach społecznościowych sprawami codziennymi ze swoimi fanami. Jej profil o nazwie "Make life easier" śledzi już ponad 391 tys. osób i liczba ta stale wzrasta.

Pierwszy dzień świąt Wielkanocnych za nami i śmiało możemy stwierdzić, że rodzina Kasi spędziła go udanie i bezpiecznie. Gwiazda opublikowała na InstaStories zdjęcia syto zastawionego stołu świątecznego, gdzie nie zabrakło tradycyjnych potraw świątecznych.

Jednak nie potrawy, a sposób świętowania jest tutaj najciekawszy. Otóż Kasia zdecydowała, że razem z rodziną zasiądą przy stole w plenerze i będą korzystać z uroków, jakie oferowała im pogoda. Jest to bardzo rozsądne podejście z uwagi na zminimalizowanie ryzyka zakażenia się koronawirusem.

Poznaliśmy uczestników 8. edycji Poznaliśmy uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony"Czytaj dalej

Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć. Tradycyjna sałatka jarzynowa, pasztety, rogaliki, pomidory z mozzarellą, czy szampan truskawkowy to tylko część z umiejętnie zastawionego stołu. Znalazł się na nim również podgrzewacz posiłków, by zaistniała możliwość spożywania potraw na ciepło.

Jak Polscy celebryci spędzają święta Wielkanocne?

Zdecydowana większość Polaków jest zdania, że święta Wielkanocne powinno się spędzać w domu z rodziną. Nie wszyscy podchodzą do tego tematu podobnie, twierdząc, że nie ważne gdzie, a z kim. Z takiego założenia wyszła m.in. rodzina Kasi Cichopek.

Popularna aktorka wraz z mężem i dziećmi postanowiła spędzić tegoroczną Wielkanoc z dala od domu, na Dominikanie. Wyraźnie szczęśliwa gwiazda zasypuje swoich fanów zdjęciami na Instagramie, które od samego wpatrywania znacznie podgrzewają temperaturę.

Jednak to nie jedyna gwiazda, która zdecydowała się świętować poza granicami naszego kraju. Równie piękną pogodą w gronie rodzinnym może pochwalić się Małgorzata Socha, która zdecydowała się świętować na Teneryfie.

Mamy nadzieję, że mimo restrykcji sanitarnych i w dalszym ciągu podwyższonego ryzyka zakażenia COVID-19 wasze święta przebiegają bezpiecznie z uśmiechem na twarzy. Życzymy wszystkiego dobrego!

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł