Krzysztof Krawczyk padł ofiarą przykrych komentarzy Żródło: TRICOLORS/East News

Krzysztof Krawczyk padł ofiarą przykrych komentarzy internautów

4 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Ostatni czas nie był łatwy dla Krzysztofa Krawczyka, który stoczył walkę z COVID-19. Artysta poinformował o zakażeniu swoich fanów, którzy każdego dnia mocno trzymali za niego kciuki. Nie wszyscy jednak wierzyli w jego słowa. Gdy muzyk przekazał, że trafił do szpitala, na jego profilu społecznościowym wylała się fala hejtu. Wielu komentujących nie przebierało w słowach.

  • Blisko dwa tygodnie temu Krzysztof Krawczyk poinformował, że wskutek COVID-19 trafił do szpitala
  • Okazało się, że koronawirus nie był jedynym wrogiem artysty. Drugim był potworny hejt internautów
  • W sobotę Krzysztof Krawczyk ogłosił, że pokonał chorobę. Artysta wrócił do domu na święta

Pod koniec marca media obiegła przykra wiadomość w sprawie stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka. Okazało się, że legendarny artysta polskiej sceny muzycznej trafił do szpitala. Powód był jeden – zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2.

Krzysztof Krawczyk wygrał walkę z COVID-19

O chorobie i nagłej hospitalizacji Krzysztof Krawczyk wspomniał w jednym ze swoich postów na Facebooku. Muzyk przyznał, że wcześniej przyjął szczepionkę mającą zapobiegać zakażeniu koronawirusem. Niestety w jego przypadku medykament okazał się bezskuteczny.

Mimo początkowego strachu choroba obeszła się z Krzysztofem Krawczykiem łagodnie. Muzyk spędził w szpitalu prawie dwa tygodnie i przez ten czas nie kontaktował się z fanami. Ponieważ chciał w spokoju dochodzić do zdrowia, zrobił to dopiero po powrocie do domu.

- Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi – napisał w sobotę na Facebooku.

Lech Wałęsa zaplanował własny pogrzeb. Lech Wałęsa zaplanował własny pogrzeb. "O takich rzeczach trzeba rozmawiać"Czytaj dalej

Więcej informacji o chorobie popularnego muzyka znajdziecie TUTAJ.

W stronę Krzysztofa Krawczyka padło wiele przykrych słów

Choć w takcie hospitalizacji Krzysztof Krawczyk nie kontaktował się ze swoimi sympatykami, na bieżąco docierały do niego ich wiadomości. Podczas rozmowy dla Super Expressu wokalista zdradził, że komentarze czytała mu żona przez telefon.

Choć większość wiadomości od fanów była pozytywna, na Facebooku Krzysztofa Krawczyka nie brakowało hejtu. Internauci, którzy nie wierzyli w informacje dotyczące choroby muzyka, nie mieli dla niego litości. Sugerowali, że jego hospitalizacja to „szopka”, a koronawirus tak naprawdę nie istnieje.

- Zalecam Panu kolejne szczepienie, może teraz bezpośrednio do mózgu! – burzyła się jedna z internautek.

- Krzysiu kiedy Twoja kolej na szopkę? Wypadniesz z obiegu jak się nie pokłonisz kowidowi – wtórował jej kolejny komentujący.

Na szczęście hejt stanowił mniejszość wiadomości, które dotarły na konto Krzysztofa Krawczyka. Muzyk docenił ogromną ilość fanów, która nie dała ponieść się złym emocjom i cały czas trzymała za niego kciuki. Każdemu z nich jest za to wsparcie bardzo wdzięczny.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Wtorek, 23 marca 2021

Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi.Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę,nie dajmy się wirusowi!

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Sobota, 3 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook, Super Express

Następny artykuł