Anna Mucha oburzona zamkniętymi sklepami w święta Żródło: Instagram.com/taannamucha

Anna Mucha niezadowolona z zamkniętych sklepów. Nie mogła zrobić zakupów spożywczych

4 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Sobotnie popołudnie nie było łatwe dla Anny Muchy, która przemierzyła całą Warszawę w poszukiwaniu otwartego sklepu. Aktorka chciała kupić zaledwie kilka produktów, ale wszystko było zamknięte. „Gdzie ateiści robią zakupy w święta?” – pytała w social mediach.

  • Dzień przed Wielkanocą Anna Mucha nie mogła zrobić zakupów w Warszawie
  • Załamana aktorka odbyła podróż po stolicy w poszukiwaniu otwartego sklepu
  • Pogoń za wodą i gałką muszkatołową zrelacjonowała na Instagramie

Anna Mucha słynie z częstych przemyśleń, którymi bez oporów dzieli się w social mediach. Podczas pandemii koronawirusa aktorka często odnosiła się do bieżącej sytuacji w naszym kraju. Tym razem na jej celowniku pojawiły się jednak sklepy spożywcze, a dokładnie świąteczne godziny ich funkcjonowania.

Anna Mucha nie mogła znaleźć otwartego sklepu

Święta wielkanocne, podobnie jak Boże Narodzenie, to czas, kiedy w Polsce wiele miejsc użytku publicznego ogranicza swoją działalność. Dzieje się tak między innymi w supermarketach i mniejszych sklepach, których pracownicy również chcą przygotować się do celebrowania. W tym roku zakupy w sobotę po godzinie 13:00 były właściwie niemożliwe.

Przekonała się o tym Anna Mucha, której po południu przypomniało się, że potrzebuje... gałki muszkatołowej i wody! Niestety, aktorka nigdzie nie mogła znaleźć otwartego sklepu. Rozpoczęła więc intensywne poszukiwania. Wszystko udokumentowała w sieci.

Anna Mucha nagrała relację na InstaStory, na której nie kryła swojego rozżalenia. Musiało bardzo zależeć jej na produktach, ponieważ nie zniechęciło jej kilkukrotne odbicie się od zamkniętych witryn sklepowych. Dopiero po jakimś czasie jej oczom ukazała się otwarta piekarnia. Tam jednak nie było ani gałki muszkatołowej, ani wody.

Fani zwrócili uwagę na drugi plan wielkanocnego zdjęcia Kasi Cichopek z mężem i dziećmiFani zwrócili uwagę na drugi plan wielkanocnego zdjęcia Kasi Cichopek z mężem i dziećmiCzytaj dalej

- Chleb jest i będzie w Warszawie – poinformowała o swoim odkryciu na Instagramie.

Rozczarowana Anna Mucha kontynuowała swoją podróż. Jadąc samochodem, zastanawiała się, czy w Polsce nie ma miejsc, które są otwarte pomimo okresu świątecznego. Jak zauważyła, nie wszyscy obywatele są katolikami, a co za tym idzie, nie obchodzą Wielkanocy. Zamknięcie sklepów z pewnością jest dla nich niemałym utrudnieniem.

- Gdzie w Warszawie ateiści, agnostycy i innowiercy robią zakupy w święta? – pytała Mucha.

Poszukiwania zakończone sukcesem

Zawziętość Anny Muchy przyniosła w końcu oczekiwany rezultat. Zadowolona aktorka znalazła sklep, w którym zrobiła upragnione zakupy. Przepełniona radością zrobiła jego właścicielom drobną reklamę. Jak przekazała, w ich niewielkim markecie znajdują się zarówno polskie, jak i azjatyckie specjały.

Po zdobyciu wody i gałki muszkatołowej spełniona Mucha mogła wreszcie wrócić do domu i w całości oddać się świątecznej atmosferze. W niedzielę zamieściła krótki wpis, życząc swoim fanom, by niczego im nie zabrakło. Być może nawiązała w nim do swojej sobotniej podróży po Warszawie.

Anna MuchaŹródło: Instagram.com/taannamucha

Anna Mucha2Źródło: Instagram.com/taannamucha

Anna Mucha3Źródło: Instagram.com/taannamucha

Anna Mucha4Źródło: Instagram.com/taannamucha

Anna Mucha5Źródło: Instagram.com/taannamucha

Anna Mucha6Źródło: Instagram.com/taannamucha

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł