Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Cichopek ma kolekcję torebek wartą ponad 100 tysięcy złotych. Ile zapłaciła za najdroższy model?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 20.01.2023 08:09

Katarzyna Cichopek ma kolekcję torebek wartą ponad 100 tysięcy złotych. Ile zapłaciła za najdroższy model?

Katarzyna Cichopek
fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek regularnie zachwyca swoich obserwatorów kolejnymi inspirującymi stylizacjami. Aktorka uwielbia dodatki i jak się okazuje, dużą część pieniędzy przeznacza na torebki. Niektóre modele warte są krocie, a cała kolekcja opiewa na zawrotną sumę.

Inwestowanie majątku w torebki znanych projektantów to patent stosowany przez gwiazdy nie od dziś. Katarzyna Cichopek regularnie pojawia się z kolejnymi modelami, a niektóre z nich warte są nawet 20 tysięcy złotych.

Katarzyna Cichopek i jej pokaźna kolekcja torebek

Obecnie Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Aktorka i prezenterka regularnie publikuje zdjęcia kolejnych stylizacji, a także pozuje dumnie do obiektywów reporterów.

Przez lata Kasia zaprezentowała mnóstwo stylizacji, w skład których wchodzą również dodatki. Uwagę przykuwają oryginalne torebki, często od znanych projektantów. Aktorka uwielbia torebki o niewielkich rozmiarach, zarówno na długim, jak i krótkim pasku. Wielokrotnie brylowała również z kopertówką w dłoni.

Rozchwytywana gwiazda była wielokrotnie widziana z torebkami takich marek jak Louis Vuitton, Valentino czy Pinko, których ma aż kilkanaście. "Super Express" przekazał, że Katarzyna Cichopek od lat kolekcjonuje markowe torebki, a dziś ma ich już kilkadziesiąt.

Ile warta jest kolekcja torebek Katarzyny Cichopek?

Kasia jest posiadaczką kultowych torebek od Louis Vuitton. Jeden z modeli kosztuje zawrotne 20 tys. zł. Ponadto gwiazda nabyła również klasyczny model Louis Vuitton – Neverfull, za który trzeba zapłacić ok. 16 tys. zł.

Ponadto "Super Express" wyliczył, że Kasia ma "kilkanaście" torebek marki Pinko. Ich ceny wahają się między tys. a 3 tys. zł. Dodatkowo gwiazda posiada wiele torebek tańszych marek. Tabloid wyliczył, że kolekcja Kasi może być warta nawet 100 tys. zł.

Warto zauważyć, że wiele gwiazd uważa kupno markowych torebek za inwestycję, a nie jedynie praktyczny dodatek do stroju. Niektóre kultowe modele są zawsze w cenie i z biegiem lat nie tracą na wartości. Pod koniec minionego roku głos w sprawie drogich torebek zabrała influencerka Angelika Mucha, która uznaje kupno drogich dodatków za inwestycję i stale powiększa swoją kolekcję.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Judyta Turan odeszła niemal dwa lata temu. Aktorka zmagała się z agresywnym nowotworem

  3. Syn Piotra Gąsowskiego nie wystąpi w "TTBZ". Zrezygnował tuż przed podpisaniem umowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: se.pl