Swiatgwiazd.pl
Nasz Nowy Dom

instagrsm.com/nasznowydom

Dowbor zdradziła, jak wybierane są rodziny do "Nasz nowy dom"

30 Września 2021

Autor tekstu:

Michał Fitz

Udostępnij:

Nasz Nowy Dom to program z bardzo szlachetnym przesłaniem, w którym specjalna ekipa remontowa odnawia domostwo skromnie żyjących, będących w potrzebie uczestników show. Prowadząca, Katarzyna Dowbor, zdradziła, w jaki sposób są oni wybierani.

Okazuje się bowiem, że są pewne kryteria, według których producenci programu selekcjonują uczestniczące w nim rodziny.

Nasz Nowy Dom — jak wybierani są uczestnicy?

Katarzyna Dowbor w rozmowie z Faktem zdradziła, na jakie czynniki patrzą producenci, gdy wybierają do niego uczestników. O dziwo, decyzja nie jest podejmowana tylko na podstawie zamożności rodziny oraz stanu ich domostwa.

Bieniuk

Oliwia Bieniuk wspiera Jakuba Lipowskiego. Są ze sobą naprawdę blisko

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dowbor wyjawiła, że jednym z podstawowych czynników jest metraż domu, które ma być remontowane. Duże domostwa raczej nie mają co liczyć na selekcję. Prowadząca słusznie zauważyła, że w 5 dni ekipa nie dałaby rady wyremontować domu o powierzchni jakichś 200 metrów kwadratowych.

Co więcej, wpływ na wybór ma też historia całej rodziny. Jeśli jest ona po przejściach, bo musiała wcześniej mierzyć się z jakąś tragedią lub kataklizmem, Nasz Nowy Dom tym chętniej im pomoże.

- Po pierwsze generowałoby to za wysokie koszty, a po drugie mielibyśmy za mało czasu, bo nie dalibyśmy rady zrobić remontu 200-metrowego domu w pięć dni. Bardzo ważna jest też historia rodziny. Zła sytuacja materialna nie może być jedyną przyczyną, dlatego wybieramy tych, którzy bez naszej pomocy nie mieliby żadnej szansy na poprawę swojego losu - wyjaśniła dla Faktu.

Dodatkowo, producenci programu chętniej skłaniają się w kierunku rodzin, które muszą większość swojego domowego budżetu wydawać na leczenie lub rehabilitację chorego dziecka.

Nasz Nowy Dom — refleksja Katarzyny Dowbor

We wspomnianej rozmowie prowadząca programu nie skupiała się tylko i wyłącznie na kryteriach dotyczących przyjmowania uczestników. Mówiła też o tym, jak prowadzenie show, które już niedługo dobije do 250 odcinków, na nią wpłynęło.

- Ogarnia mnie wielki smutek, kiedy na to patrzę, tym bardziej jestem szczęśliwa, kiedy możemy pomóc - stwierdza Dowbor.

Zobacz posty:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Fakt


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Michał FitzAutor

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Wywiady

Mandaryna o mocnym wpisie syna. "Coraz trudniej żyje się w tym kraju"

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor o programie "Nasz nowy dom"

Wywiady

"Nasz Nowy Dom": Ile trwa remont i czy rodziny muszą płacić za udział? Katarzyna Dowbor zdradziła nam całą prawdę i zdementowała plotki

Czytaj więcej >

Wywiady

Maja Hyży o kreacji na premierze filmu "Miłość jest blisko". "Chcę walczyć ze stereotypami"

Czytaj więcej >

Wywiady

Tylko u nas: Jak gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego?

Czytaj więcej >

Wywiady

KinoGram centrum kultury filmowej i nie tylko

Czytaj więcej >

Wywiady

Tylko u nas: Uczestnik "Mam Talent" opowiedział o kulisach programu

Czytaj więcej >