Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kazik Staszewski wylądował w szpitalu. Do sieci trafiło niepokojące nagranie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 21.06.2024 12:10

Kazik Staszewski wylądował w szpitalu. Do sieci trafiło niepokojące nagranie

Kazik Staszewski
fot. KAPiF, Instagram

Alarmujące wieści na temat charyzmatycznego lidera zespołu Kult. 61-letni Kazik Staszewski trafił do szpitala. Co się stało?

Kazik Staszewski: kariera

Kazik Staszewski to postać doskonale znana w polskiej branży muzycznej. Od najmłodszych lat interesował się twórczością największych gwiazd branży i postanowił spróbować swoich sił. W 1979 roku dołączył do zespołu Poland, a kilka lat później założył własne ugrupowanie Kult. W 1991 roku rozpoczął również karierę solową. Do tej na rynku muzycznym ukazało się czternaście jego solowych płyt. Jest także liderem zespołu KNŻ.

Do największych przebojów Staszewskiego należą m.in. “Spalam się”, “Twój ból jest lepszy niż mój”, “Jeszcze Polska”, czy “12 groszy”. 

Pogrzeb muzyka KULTU. Przyjaciele żegnają legendę. Wśród nich niedawno hospitalizowany Kazik Staszewski Kazik Staszewski po operacji. Nowe PILNE wieści o jego stanie zdrowia

Kazik Staszewski trafił do szpitala

W piątek 21 czerwca muzyk opublikował w mediach społecznościowych nowe nagranie. W materiale wideo Kazik Staszewski leży na łóżku szpitalnym i śpiewa. Podłączony do aparatury medycznej artysta wykonał fragment utworu “Tango”, który przed laty śpiewał ceniony artysta, Mieczysław Fogg. Po tym lider zespołu Kult zaapelował do swoich obserwatorów:

Doskonałego wręcz piątku życzę.

Po postem szybko pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy życzą muzykowi szybkiego powrotu do zdrowia. 

  • Zdrowia królu.
  • Zdrowiej kochany Kaziku. 
  • Tobie również doskonałego piątku i trzymaj się tam!
  • Szybkiego powrotu do zdrowia - pisali fani Staszewskiego. 

Problemy zdrowotne Kazika Staszewskiego

To nie pierwszy raz, kiedy Kazik Staszewski ma problemy ze zdrowiem. W zeszłym roku muzyk trafił do szpitala, o czym poinformowano w mediach społecznościowych zespołu Kult. Wówczas koniecznym okazało się odwołanie zaplanowanych koncertów i wystąpień, mając na względzie zdrowie lidera ugrupowania. Fani byli wówczas zasmuceni, że ich idol choruje. Aktualnie Staszewski ponownie przebywa w placówce medycznej. 

Pozostaje życzyć muzykowi, by szybko powrócił do formy i do zdrowia.

Kazik Staszewski, fot. Instagram
Kazik Staszewski, fot. Instagram
Kazik Staszewski, fot. KAPiF
Kazik Staszewski, fot. KAPiF