Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest Aleksandra Zienkiewicz z "Pierwszej miłości"? Media "wrobiły ją" w małżeństwo
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 03.03.2023 11:20

Kim jest Aleksandra Zienkiewicz z "Pierwszej miłości"? Media "wrobiły ją" w małżeństwo

Aleksandra Zienkiewicz
fot. KAPiF

Aleksandra Zienkiewicz należy do grona gwiazd, które cenią swoją prywatność i niechętnie zdradzą szczegóły ze swojego życia. Zdarza się, że pewne niedopowiedzenia skutkują pojawieniem się plotek. Doświadczyła tego serialowa Kinga, która postanowiła zdementować pojawiające się doniesienia.

Jakiś czas temu w popularnej, internetowej encyklopedii pojawiły się informacje, związane z życiem prywatnym Aleksandry Zienkiewicz. Aktorka nie czekała długo z odpowiedzią. 

Aleksandra Zienkiewicz gwiazdą "Pierwszej miłości"

Aleksandra Zienkiewicz od lat rozwija się jako aktorka. Widzowie mogą kojarzyć artystkę z roli Kingi w serialu “Pierwsza miłość”. To właśnie ten angaż zapewnił Oli największą rozpoznawalność i sympatię widzów.

Aktorka lata temu związała się ze sztuką. Już w liceum uczęszczała do klasy o profilu teatralnym. Ostatecznie nie dostała się na studia aktorskie, dlatego postanowiła szkolić się w Studium Animacji Kulturalno-Oświatowej ze specjalizacją teatralną.

Zienkiewicz zadebiutowała w 2003 roku w filmie “List”. Rok później otrzymała rolę Kingi w “Pierwszej miłości” i od tego czasu nieprzerwanie wzbudza ciekawość widzów. Zainteresowanie to było efektem pojawienia się w sieci nieprawdziwych informacji.

Prawie cała rodzina gra w "M jak miłość". Żona i córka Bartłomieja Nowosielskiego też są aktorkami

Aleksandra Zienkiewicz: Informacje o związku

Nie da się ukryć, że jedną z najbardziej ciekawiących ludzi informacji z życia gwiazd jest bycie w związku czy też jego formalizacja. Tak też było w przypadku Aleksandry Zienkiewicz. 

W pewnym momencie w sieci pojawiły się informacje dotyczące związku aktorki. Przekazano wówczas, że jej mężem jest niejaki Mateusz Błaszak. Żeby tego było mało, można było przeczytać, że para stanęła na ślubnym kobiercu w 2010 roku. 

To jednak nie koniec rewelacji, ponieważ w popularnej, internetowej encyklopedii napisano, że Aleksandra Zienkiewicz jest również mamą Malwiny, która przyszła na świat w 2011 roku. 

Aleksandra Zienkiewicz zdementowała pojawiające się w sieci informacje

Aleksandra Zienkiewicz nie chwali się swoim życiem prywatnym, a także nie ujawnia szczegółów związku czy też rodziny. Postanowiła więc odnieść się do informacji, które przeczytała na swój temat. 

Swego czasu opublikowała na swoim Instagramie screena z nieprawdziwymi doniesieniami na swój temat, do których dołączyła komentarz: 

Coś przeoczyłam. Nie kojarzę typa, dziecko też jakby nie moje.

Warto dodać, że aktorka faktycznie jest mamą i doczekała się córki, jednak dziewczynka wcale nie ma na imię Malwina, czyli tak, jak napisano w sieci.

Zobacz zdjęcia:

Aleksandra Zienkiewicz
Aleksandra Zienkiewicz, Ramówka wiosenna Polsatu, fot. KAPiF
Aleksandra Zienkiewicz (1).jpg
Aleksandra Zienkiewicz, Jesienna ramówka Polsat, fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].