Swiatgwiazd.pl > Newsy > Prawie cała rodzina gra w "M jak miłość". Żona i córka Bartłomieja Nowosielskiego też są aktorkami
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 03.03.2023 09:58

Prawie cała rodzina gra w "M jak miłość". Żona i córka Bartłomieja Nowosielskiego też są aktorkami

Bartłomiej Nowosielski
fot. instagram.com/bartlomiej_nowosielski

Serialowa Pola rozpoczęła swoją przygodę z “M jak miłość”, kiedy miała zaledwie 5 lat. W trakcie pracy na planie towarzyszyła jej mama, która z czasem również otrzymała angaż. Kolejno rolę zyskał również Bartłomiej Nowosielski, głowa rodziny.

Tylko prawdziwi fani serialu wiedzą, że w pracę nad “M jak miłość” zaangażowana jest niemal cała rodzina Nowosielskich. Ich historia budzi wiele emocji. Poznajcie ich bliżej.

Żona i córka Bartłomieja Nowosielskiego w "M jak miłość"

“M jak miłość” jest jednym z najchętniej śledzonych seriali w naszym kraju. Polacy od ponad 20 lat bacznie wpatrują się w losy rodu Mostowiaków, a także przyglądają się pobocznym wątkom, które zdają się nie mieć końca. 

Na przestrzeni lat mogliśmy dostrzec wiele twarzy, w tym również dzieci, które dorastali na oczach całej Polski. Wśród młodych artystów możemy wymienić Hanię Nowosielską, która wciela się w rolę Poli, córkę Kamila Gryca, granego przez Marcina Bosaka.

Hania rozpoczęła swoją przygodę z serialem w wieku 5 lat. Podczas pracy na planie była pod stałą opieką swojej mamy. To właśnie wtedy zrodził się pomysł, aby kobieta dołączyła do obsady. Tak też się stało, a dziś widzowie mogą zobaczyć Ewelinę Kudeń-Nowosielską w roli mamy Poli, Weroniki. Niedługo później dołączył do nich również Bartłomiej Nowosielski.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Maciej Dowbor o nazwisku żony. Czy przeszkadza mu, że funkcjonuje jako Koroniewska?

Bartłomiej Nowosielski z żoną i córką w "M jak miłość"

Z czasem do Hani i Eweliny dołączyła również głowa rodziny, czyli Bartłomiej Nowosielski. Mężczyzna w “M jak miłość” gra sadownika, Tadeusza Kiemlicza, przyjaciela rodziny Mostowiaków. 

Wydawać by się mogło, że praca z najbliższymi członkami rodziny to świetna przygoda i sama przyjemność. Ewelina Kudeń-Nowosielska w “Kulisach M jak miłość” wyjawiła jednak, że w serialu wciela się w wyrodną matkę, co nie należy do najprostszych zadań. Jej serialową córką jest przecież jej prawdziwe dziecko. 

Bartłomiej Nowosielski o rodzinnym angażu

Aktor nie kryje dumy. Z radością wpatruje się w swoją córkę, która coraz prężniej rozwija się jako aktorka. Ogromnym szacunkiem darzy również Marcina Bosaka, który wciela się w ojca jego córki. W “Kulisach M jak miłość” powiedział:

Zasiadamy całą rodziną przed telewizorem, jak jest odcinek z Hanią! To jest nasze święto. Jestem pełen podziwu dla niej, bo połknęła tego bakcyla. Jest od nas zdecydowanie lepsza! Dzieci mają w sobie taką naturalność, ale z dziećmi się bardzo ciężko gra. Dlatego Marcinowi strasznie współczuję — wyznał Bartłomiej Nowosielski. 

Hania zaś przyznała, że bardzo lubi pracować z Marcinem Bosakiem i czule nazywa go “wujkiem”.

Bartłomiej i Ewelina Nowosielscy od lat tworzą udany związek. Owocem ich miłości są dwie córki. Hania jest ich młodszą pociechą, natomiast starsza córka ma na imię Zosia i chętnie pojawia się w mediach społecznościowych, pozując do zdjęć u boku swojej rodziny. 

Zobacz zdjęcia i nagrania rodziny Nowosielskich:

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].