Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Grażyna Zielińska odchodzi z "Pierwszej miłości"? Zabrała głos i rozwiała wątpliwości
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 27.02.2023 08:58

Grażyna Zielińska odchodzi z "Pierwszej miłości"? Zabrała głos i rozwiała wątpliwości

None
fot. KAPiF

Grażyna Zielińska pożegna się z serialem “Pierwsza miłość”? Na ten temat media spekulowały już od jakiegoś czasu. Teraz aktorka sama zabrała głos i uchyliła nieco rąbka tajemnicy, odnośnie jej postaci w uwielbianej przez telewidzów produkcji Polsatu.

Pogłoski o odejściu Grażyny Zielińskiej, która w serialu “Pierwsza miłość” wciela się w mieszkankę Wadlewa Celinę, pojawiały się już od kilku tygodni. Do tej pory gwiazda nie komentowała ich publicznie. Teraz jednak zdradziła, czy fani serialu Polsatu mają się czym martwić.

Grażyna Zielińska odchodzi z "Pierwszej miłości"?

W mediach krążyły plotki odnośnie odejścia Grażyny Zielińskiej z “Pierwszej miłości”. Takim okolicznościom miałaby sprzyjać akcja rozgrywana w serialowym Wadlewie, gdzie dom jej bohaterki ma stanąć w płomieniach. Domysły podsycają sami twórcy produkcji, którzy zdradzili, że po akcji strażackiej, w której starszą kobietę uratuje Marcin (Przemysław Cypriański), oboje trafią do szpitala, jednak wyjdzie z niego tylko jedno.

W rozmowie z “Super Expressem” aktorka zapytana o to, czy jej bohaterka straci życie w wyniku pożaru, w związku z czym, nie zobaczymy jej więcej w sielskiej scenerii Wadlewa, nie pozostawiła złudzeń.

- Pierwsze słyszę, że moja bohaterka miałaby zniknąć z serialu. To prawda, że jej dom się spali, ale nic nie wiem o tym, że moja bohaterka ginie. To jakaś plotka - mówi Grażyna Zielińska.

Widzowie oburzeni wygraną Blanki, padły oskarżenia o ustawkę. "Jesteście żenujący"

Dom Celiny z "Pierwszej miłości" doszczętnie spłonie

Nadchodzący tydzień zapowiada się bardzo emocjonująco dla wszystkich fanów serialu “Pierwsza miłość”. Otóż w domu Celiny, w którą wciela się właśnie Grażyna Zielińska, stanie w płomieniach. Na miejscu szybko pojawią się wadlewscy strażacy, jednak w wyniku obrażeń spowodowanych rozszalałym ogniem i dymem, jego właścicielka i dzielny strażak Marcin trafią do szpitala.

Twórcy serialu, chcąc zasiać w widzach nutkę niepewności, zdradzili, że jedno z nich zginie wskutek odniesionych obrażeń. Zatem jeśli aktorka twierdzi, że jej postać ocaleje, czy z serialem pożegna się Przemysław Cypriański? 

- Nie mogę zdradzić, co zaplanowali reżyserzy i jak będzie wyglądał scenariusz - dodaje aktorka.

O tym, jak potoczą się losy bohaterów hitowego serialu Polsatu, przekonamy się już w najbliższych odcinkach!

Grażyna Zielińska w "Pierwszej miłości"

71-letnia aktorka w serialu “Pierwsza miłość” wciela się w postać Celiny Płaczkowskiej. Kobieta jest jedną z mieszkanek Wadlewa - wsi położonej pod Wrocławiem. Na przestrzeni lat reżyserzy nie szczędzili bohaterce wielu przeżyć i przygód, które nie zawsze kończyły się szczęśliwie. Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzących odcinkach wokół niej również nie zabraknie wielu emocji. 

Przypomnijmy, że wszyscy zainteresowani losami bohaterów “Pierwszej miłości” ich losy mogą śledzić na bieżąco od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na antenie Polsatu.

Zobacz zdjęcia:

Grażyna Zielińska
fot. KAPiF

 

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

źródło: Super Express