Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pieniądze lubią ciszę? Ukochany Zawadzkiej prowadzi kilka biznesów. Jeden budzi kontrowersje
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.05.2024 19:16

Pieniądze lubią ciszę? Ukochany Zawadzkiej prowadzi kilka biznesów. Jeden budzi kontrowersje

Kim jest Max Gloeckner?
fot. KAPiF

Ostatnio Marcelina Zawadzka ogłosiła ciążę. Ojcem dziecka jest przystojny Niemiec. Czym zajmuje się ukochany prezenterki? Kim z zawodu jest Max Gloeckner?

Kariera Marceliny Zawadzkiej

Marcelina Zawadzka to postać znana wszystkim, którzy śledzą wydarzenia w polskim show-biznesie. Pochodząca z Malborka osobowość telewizyjna od lat jest jedną z czołowych twarzy Polsatu. Jej kariera w świecie rozrywki rozpoczęła się jednak już wiele lat temu, kiedy brała udział w konkursach piękności. 

Życie Marceliny nabrało tempa, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia 2011, a następnie zwróciła na siebie uwagę występując na konkursie Miss Universe 2012, gdzie jako pierwsza Polka od 1989 roku zakwalifikowała się do czołowej szesnastki. To otworzyło jej drogę do mediów, za sprawą których szybko stała się rozpoznawalna.

Od ponad dekady jest prezenterką, zaczynając od anten Fox Life i TVN Turbo, a skończywszy na Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła poranny magazyn "Pytanie na śniadanie" przez pięć lat.

Marcelina była także gospodynią popularnych programów takich jak "Bake Off – Ale ciacho!" i "The Voice of Poland". Jej uznanie wśród widzów potwierdziła zdobycie Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii "Nadzieja telewizji" w 2017 roku. Od 2022 roku współprowadzi reality show "Farma" i regularnie pojawia się jako konferansjerka na różnych wydarzeniach Polsatu. 

Od kilku lat jest w związku z przystojnym Niemcem, Maksem Gloecknerem. Para ogłosiła swoje zaręczyny 2 sierpnia 2023 roku. Zakochani w Dzień Matki ogłosili fantastyczną nowinę.

"Jak ktoś może tak oszukiwać". Marcelina Zawadzka zdradzona przez partnera. To cios prosto w serce Marcelina Zawadzka miała wypadek. Polało się mnóstwo krwi. Ma pokiereszowaną twarz

Marcelina Zawadzka jest w ciąży

Marcelina Zawadzka ogłosiła swoją ciążę za pomocą mediów społecznościowych, co jest typowe dla gwiazd tego środowiska. Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie podzieliła się radosną nowiną o tym, że wkrótce zostanie mamą. W swoim wpisie opublikowanym na Instagramie wyeksponowała swoje ciążowe szczęście, udostępniając romantyczne nagranie z ukochanym, wykonane podczas zachodu słońca na plaży. Na nagraniu widoczny jest również jej zaokrąglony brzuch ciążowy.

Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona - mam. Ogromna wdzięczność, wypełnia mnie po krańce możliwości, za to że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości, dzięki której powstał jego owoc - napisała Marcelina Zawadzka.

Marcelina na razie nie ujawniła płci swojego dziecka. Pod jej ekscytującym postem momentalnie pojawiła się fala komentarzy z gratulacjami, włączając w to również życzenia od znajomych ze świata show-biznesu. Kim natomiast jest ukochany Marceliny?

Kim jest Max Gloeckner, partner Marceliny Zawadzkiej?

Max Gloeckner, partner Marceliny Zawadzkiej, odnosi sukcesy na Instagramie podobnie jak ona. Jest influencerem pochodzącym z Niemiec. Jest to jednak tylko jego poboczne zajęcie, gdyż na co dzień prowadzi własną firmę, która specjalizuje się w dystrybucji urządzeń mobilnych wspomagających zdrowie. Jego firma oferuje produkty takie jak opaski, które pomagają w leczeniu migreny i bezsenności.

Dodatkowo Gloeckner jest dyrektorem zarządzającym w tajskiej firmie zajmującej się rynkiem nieruchomości, gdzie sprzedawane są między innymi luksusowe apartamenty w Bangkoku. Interes Gloecknera został szczegółowo przeanalizowany przez Krzysztofa Stanowskiego, który wcześniej współpracował z "Kanałem Sportowym". 

Stanowski doszedł do wniosku, że urządzenia oferowane przez narzeczonego Zawadzkiej nie zostały odpowiednio przebadane i nie mają solidnych podstaw do prawidłowego działania. Zauważył również, że sama firma odmawia ponoszenia odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne ich produktów.

Mówi się, że pieniądze lubią ciszę. To dlatego Max dotychczas żył w cieniu ukochanej?

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner, fot. Instagram
Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner, fot. Instagram
Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner, fot. KAPiF
Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner, fot. KAPiF