Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim Kardashian właśnie rozstała się z partnerem. Znamy smutny powód
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.08.2022 10:23

Kim Kardashian właśnie rozstała się z partnerem. Znamy smutny powód

Kim Kardashian EA
Rex Features/East News; SplashNews.com/East News

Rok temu Kim Kardashian rozstała się z raperem Kanye Westem. Później zaczęła spotykać się z aktorem Pete Davidsonem. Ich miłość zdawała się kwitnąć od listopada 2021 roku, kiedy zaczęli publicznie pokazywać się razem, nie szczędząc deklaracji miłości. Jednak zagraniczna prasa właśnie donosi o ich rozstaniu. Jakie są jego powody?

Pete Davidson, prezenter programu "Saturday Night Live", wytatuował sobie na klatce piersiowej imię Kim. Para ostentacyjnie okazywała sobie uczucia, nie brakowało też emocjonalnych wyznań, mówiących o wielkiej miłości. Co zatem ma być przyczyną niespodziewanego rozstania po zaledwie 9 miesiącach?

Kim Kardashian i Pete Davidson się rozstali

W nocy piątku na sobotę portal E!Online doniósł, że celebrytka i aktor rozstali się, a powody zakończenia związku są bardzo zaskakujące. Dziennikarze, powołując się na informatorów z bliskiego otoczenia pary, poinformowali o tym, że relacja tych dwojga ostatecznie dobiegła końca.

Warto wspomnieć, że Davidson ma w Hollywood opinię łamacza serc, a lista jego podbojów jest wyjątkowo długa. W przeszłości spotykał się między innymi z Arianą Grande, Kate Beckinsale, Margaret Qualley, Kaią Gerber i Phoebe Dynevor. Teraz do tej listy ma dołączyć Kardashian.

Kim i Pete'a dzieli trzynaście lat różnicy. Jednak ta kwestia zdawała się im wcześniej nie przeszkadzać. Prasa wróżyła też wielki powrót Westa, byłego męża celebrytki, z którym rozwód został sfinalizowany dopiero w marcu tego roku. Także i to nie stało się przyczyną rozstania. Podobno poszło za to o ogromną odległość oraz nadmiar zobowiązań.

Kim Kardashian i Pete Davidson: przyczyny rozstania

Chociaż para wciąż ma dużo miłości i szacunku dla siebie nawzajem, z czasem odkryli, że liczne i odległe podróże oraz ich napięte harmonogramy znacząco utrudniają utrzymanie związku – można przeczytać na portalu E!Online.

Davidson od jakiegoś czasu przebywa w Australii. To tam kręcone są zdjęcia do nowego filmu z jego udziałem. Natomiast Kardashian intensywnie pracuje nad swoimi zobowiązaniami biznesowymi w Los Angeles i opiece nad czwórką dzieci. Wszystko to miało sprawić, że zakochani bardzo oddalili się od siebie.

Ani Davidson, ani Kardashian nie potwierdzili jeszcze powyższych doniesień. Wyraźnie rzuca się jednak w oczy fakt, że również im nie zaprzeczyli, choć oboje bardzo żywo reagują na wszelkie prasowe nowinki ich dotyczące, a sama Kim aktywnie działa w mediach społecznościowych, nie ukrywając zbyt wiele z życia prywatnego.

Zdjęcia:

Kim Kardashian EA
Kim Kardashian i Pete Davidson, fot. Rex Features/East News
Kim Kardashian EA
Kim Kardashian i Pete Davidson, fot. SplashNews.com/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Co za wiadomość, Roznerski pokazał zdjęcie z noworodkiem. Komentarz nie zostawił wątpliwości

  2. Tata Sary James przekazał ważną wiadomość, chodzi o półfinał Mam Talent. Decyzja zapadła

  3. Aktorka znana z największego hitu zgoliła włosy, jest nie do poznania. Na jaw wyszedł zdumiewający powód Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: E!Online, Elle