Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kinga Rusin nie odpuszcza po porażce polskiej reprezentacji. "Proszę o powołanie mnie"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.03.2023 20:01

Kinga Rusin nie odpuszcza po porażce polskiej reprezentacji. "Proszę o powołanie mnie"

Kinga Rusin
Fot. KAPiF

Mecz piłkarski pomiędzy Polską a Czechami zapamiętamy na długo jako zadrę w sercu. Takiej porażki dawno nikt nam nie zaserwował. Dwie bramki w pierwszych dwóch minutach meczu są trudne do przełknięcia. Teraz sytuację skomentowała Kinga Rusin, która nie szczędziła ostrych uszczypliwości. W komentarzach zawrzało.

Trwają eliminacje do Euro 2024. Dla Polaków ten sezon nie zaczął się najlepiej: pierwsza bramka strzelona po 30 sekundach, kolejna chwilę później i ostatnia w drugiej połowie. W sieci nie brakuje ostrych opinii, wygłaszanych przez zawiedzionych kibiców.

Kinga Rusin komentuje przegraną Polski z Czechami

Rusin zazwyczaj w swoich mediach społecznościowych porusza trudne, poważne tematy. Całkiem niedawno brała udział w szczycie zorganizowanym przez magazyn „Forbes”, gdzie spotkała się z Hillary Clinton i Ołeną Zełenską. Po tym wydarzeniu wystosowała mocny apel do Agaty Dudy.

Jeszcze wcześniej na jej Instagramie mogliśmy znaleźć post pełen gorącego bólu, poświęcony samobójczej śmierci 16-letniego Mikołaja, syna posłanki PO. Tym razem zdecydowała się jednak na znacznie lżejszy temat wpisu. Ostro zadrwiła z piłkarzy polskiej reprezentacji. Stwierdziła, że nadaje się świetnie, by powołać ją do składu.

Redakcja "Dzień Dobry TVN" wspomina zmarłego dziennikarza. "Nigdy nie zapomnimy"

Kinga Rusin o piłkarzach polskiej reprezentacji

Szanowny Panie trenerze Santos, uprzejmie proszę o powołanie mnie do piłkarskiej reprezentacji Polski. Uważam, że spełniam najważniejsze kryteria – rozpoczęła swój wpis dziennikarka, po czym wymieniła wspomniane elementy, które kwalifikują ją do drużyny.

Nerka Louis Vuitton, spodnie z dyskretnym logo, nietanie sneakersy, odpowiednie okulary, biżuteria i zegarek do kompletu” drwiła Rusin, punktując priorytety i wizerunek członków naszej reprezentacji.

Niektórzy twierdzą też, że jestem całkiem skuteczna zarówno w obronie, jak i w ataku, a po ostatnich treningach narciarskich widać u mnie mocny „ciąg na bramkę”. Najważniejsze jednak, że mam serce do walki i dla Polski zawsze będę grać bez premii z naszych podatków – kontynuowała bezlitośnie Kinga.

Co prawda tak się zmęczyłam ostatnim meczem, że udałam się na „Zasłużony Odpoczynek” do Florencji, ale, jakby co, zdążę jeszcze na dzisiejsze spotkanie z Albanią. Czekam i pozdrawiam – zakończyła Rusin, zwracając uwagę na liczne zagraniczne wakacje naszych piłkarzy.

Gwiazdy i internauci reagują na wpis Rusin

Na koniec Rusin dodała jednak bardziej serio, odnosząc się do zbliżającego się meczu z Albanią: „Jak wszyscy, po cichu liczę, że ten czeski zimny prysznic podziałał. Trzymamy dziś kciuki za Biało-Czerwonych!”. Na to odpisała jej Joanna Moro: „Wszyscy liczymy po cichu”.

Monika Olejnik, wyraźnie popierając słowa Rusin, skomentowała je ikonkami oklasków, serduszka i emotikony z sercami zamiast oczu. Anna Kalczyńska dodała za to: „Hahaha, Kinga! Bo chłopaki się obrażą”. Sami internauci byli zachwyceni podsumowaniem dziennikarki.

Brawo Pani Kingo! Rewia mody, WAGs jako stan umysłu, a jeśli mowa o premii, to oczywiście musi być liczona w grubych milionach.

– W samo sedno, to nie piłkarze, tylko celebryci, cała reprezentacja do wymiany.

– Trafniejszego komentarza na temat naszych piłkarzy nie czytałam. Brawo! Zaczynam tydzień z dobrym humorem.

– Dobre i w punkt. O tym samym pomyślałam, gdy przegrali – wyłonił mi się obraz, gdy szli do hotelu – metka goniła metkę. Kto tam myślał o meczu – czytamy w komentarzach.

A jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?

Zobacz zdjęcia:

Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Tagi: Kinga Rusin