Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tego nikt się nie spodziewał, Katarzyna Cichopek nie spędzi Wielkanocy z Maciejem Kurzajewskim
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.03.2023 09:18

Tego nikt się nie spodziewał, Katarzyna Cichopek nie spędzi Wielkanocy z Maciejem Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie spędzą wspólnie świąt wielkanocnych. Wszystko z powodu planów gwiazdy “M jak miłość”, która ten wyjątkowy czas chce poświęcić tylko dzieciom. Aktorka wyznała, co zamierza robić w tym roku. 

Najgorętsza para polskiego show-biznesu nie będzie świętować wspólnie. Katarzyna Cichopek ma swoje ściśle przestrzegane tradycje związane z Wielkanocą i nie zamierza ich łamać dla ukochanego. 

Katarzyna Cichopek wyjeżdża na święta

Katarzyna Cichopek nie zamierza spędzać świąt wielkanocnych z Maciejem Kurzajewskim. Najgorętsza para polskiego show-biznesu już wkrótce będzie musiała przeżyć krótką rozłąkę. Wszystko ze względu na rodzinne plany aktorki. 

Gwiazda zadecydowała, że wyjątkowy czas chce poświęcić w pełni swoim dzieciom - Adamowi i Helence. Taka decyzja nie dziwi, ze względu na fakt, że pociechy prezenterki “Pytania na śniadanie” Boże Narodzenie świętowały ze swoim tatą, Marcinem Hakielem. 

Teraz przyszła kolej na mamę, a ze względu na zobowiązania zawodowe, do swojej ukochanej nie będzie mógł dołączyć Maciej Kurzajewski. Katarzyna Cichopek zaplanowała bowiem zagraniczną wycieczkę

Michał Szpak chwali się "zgrabnymi nogami" w odważnej stylizacji. "Zrobiło się gorąco"

Święta za granicą

W rozmowie z Jastrząb Post Katarzyna Cichopek wyznała, że spędzanie Wielkanocy za granicą jest już dla niej tradycją, którą kontynuuje niezmiennie od czasów studiów. W tym roku wyjeżdża jeszcze przed świętami. 

- Zawsze jak jesteśmy gdzieś na świecie, to staramy się zatopić w kulturę danego miejsca, zobaczyć jak oni celebrują święta wielkanocne, jakie potrawy są tam tymi, które są serwowane na stole. To jest ciekawe, rozwijające i tym samym pokazuję dzieciom świat - opowiadała gwiazda. 

Katarzyna Cichopek o polskich tradycjach

Czy zamiłowanie do spędzania świąt wielkanocnych za granicą oznacza, że Katarzyna Cichopek gardzi polską tradycją? Bynajmniej. Prezenterka “Pytania na śniadanie” wyjawiła, że zawsze po powrocie z wojaży, raczy się przygotowywanymi przez jej mamę specjałami. 

- Sałatka jarzynowa musi być. Zawsze jak wracam z takiej podróży, to proszę moją mamę czy mogłaby zrobić, albo odłożyć dla mnie do słoika - zdradziła w rozmowie z portalem Jastrząb Post. 

Póki co, Katarzyna Cichopek nie ujawnia, gdzie konkretnie uda się na tegoroczne święta. Poleca jednak, by śledzić jej media społecznościowe, gdzie bez wątpienia pojawi się wyczerpująca relacja z wyjazdu. 

Zobacz zdjęcia: 

Źródło: jastrzabpost.pl