Swiatgwiazd.pl
Klaudia Halejcio

TRICOLORS/East News

Klaudia Halejcio kupiła chłopięce ubranko dla córki. Zdradziła, jak zareagował jej partner

8 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Klaudia Halejcio od miesiąca jest już szczęśliwą mamą małej Nel. Niedawno na swoim Instagramie podzieliła się przemyśleniami na temat podziału na płeć ubranek dla niemowląt. Jej partner od razu skomentował całą sytuację. Oburzona jego słowami aktorka w zabawny sposób poprosiła internautów o radę.

  • Klaudia Halejcio jest jedną z influencerek, chętnie dzielących się zdjęciami ze swojego doświadczenia macierzyństwa

  • Niedawno podzieliła się zabawną historią z zakupów dziecięcych ubranek

  • Opublikowała przemyślenia dotyczące przypisywania określonego koloru do określonej płci

Aktorka na początku czerwca została mamą o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Lubi dzielić się różnymi doświadczeniami związanymi z jej macierzyństwem - ostatnio opublikowała ciekawą historię z zakupów, którą ciekawie skomentował jej partner.

Klaudia Halejcio urodziła

Aktorka od dawna informowała na swoim Instagramie o oczekiwaniu na dziecko. Od momentu ogłoszenia swojej ciąży lubiła informować o postępach, dzielić się zdjęciami z brzuszkiem czy przygotowań na dziecko. Wraz z partnerem byli bardzo podekscytowani perspektywą zostania wkrótce rodzicami.

Niedawno, na początku czerwca, przekazała za pośrednictwem social mediów radosną nowinę. 4 czerwca została matką ślicznej córeczki, której dała nietypowe imię - Nel. Poród przebiegł bezproblemowo, o czym również poinformowała w internecie (więcej tutaj).

Od tego czasu Halejcio chętnie dzieli się zdjęciami córeczki czy nagraniami ze wspólnych spacerów i wycieczek. Na Instagramie niedawno opublikowała kolejne zdjęcie nawiązujące do wychowywania dziecka. Tym razem podjęła temat ubierania córeczki.

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba wybrała się na wakacje. Kto jej towarzyszy?

CZYTAJ DALEJ

Klaudia Halejcio kupiła córce chłopięce ubranko

Aktorka podzieliła się wspomnieniem z ostatnich zakupów. Okazuje się, że jedno z ubranek dla swojej córeczki zostało zakupione przez nią na dziale chłopięcym. Nie powinno to zbytnio nikogo dziwić, kiedy mowa o tak małych dzieciach na pierwszy rzut oka trudno rozróżnić płeć, zatem podział na ubranka damskie i męskie wydaje się trochę absurdalny.

Skłoniło to aktorkę do refleksji na temat tego jak rozumiane są kolory w naszej kulturze. Zastanowiła się, czy skoro ubranka są tak urocze i dedykowane dla niemowląt, konieczny jest podział na różowe dla dziewczynek i niebieskie dla chłopców. Przy okazji zadała internautom ważne dla niej pytanie.

- Czy ja bardzo źle ubieram swoje dziecko? (...) Co prawda kupiłam to na dziale chłopięcym, ale słuchajcie, czy dziewczynki muszą mieć różowe ubrania? Uważam, że to jest takie cute - skomentowała.

Podzieliła się także zabawnym komentarzem swojego partnera, Oskara. Mężczyzna po wielu różnych, nietypowych wyborach zakupowych Halejcio dla swojej córki miał zabawnie skomentować, że... widzi w niej cały czas chłopca.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Wizaz

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >