Swiatgwiazd.pl
Klaudia Halejcio urodziła

fot. instagram.com/klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio urodziła. Pokazała zabawne nagranie ze szpitala

7 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Na tę informację czekali wszyscy fani Klaudii Halejcio. Aktorka powitała na świecie córeczkę. Dziecko urodziło się 2 czerwca, jednak jej mama zdecydowała się opowiedzieć o tym dopiero kilka dni później. Gwiazda opublikowała film ze szpitala, na którym okazuje swoją ekscytację.

  • Klaudia Halejcio urodziła dziecko

  • Powitała na świecie córeczkę

  • Jeszcze przed narodzinami zdradziła, że jej pociecha będzie nosiła imię Nel

Klaudia Halejcio od początku ogłoszenia swojego stanu błogosławionego nie kryła wielkiej radości i ekscytacji z przyszłej roli mamy. Teraz już może z dumą szczycić się tymże tytułem.

Klaudia Halejcio urodziła

Popularna 31-letnia aktorka ogłosiła, że spodziewa się dziecka w 5 miesiącu ciąży, a dokładniej w walentynki. Przez większość czasu zdołała ukryć przed światem tę radosną nowinę, w czym pomogła jej nie tylko pandemia, ale również późno pojawiające się krągłości. W rozmowie z portalem „dziendobry.tvn.pl” wyraziła swoją wielką ekscytację.

- Czeka mnie najpiękniejsza rola. Będę mamą. To największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa. Obiecałam Oskarowi, że nie będę się wzruszać, bo jak zawsze o tym mówię, to się wzruszam - mówiła Klaudia Halejcio.

Co więcej, początkowo miała w planach zachować w tajemnicy płeć dziecka, jednak po czasie w rozmowie z „Party” zdecydowała się przedwcześnie zdradzić nie tylko ten fakt, ale również planowane imię dla swojego dziecka.

Krzysztof Krawczyk cz-b - ea i Krzysztof Junior sklejka

Andrzej Kosmala w nocy wysłał wiadomość do Mariana Lichtmana. "To znane metody sprzed lat"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracuje, nigdy nie chodziła żadna Nel - powiedziała aktorka.

Tymczasem okazuje się, że jest już po fakcie. Klaudia Halejcio przywitała na świecie swoją córeczkę we środę, 2 czerwca, jednak postanowiła poczekać kilka dni z ogłoszeniem tego fantastycznego faktu.

Na swoim Instagramie zamieściła wideo ze szpitala, na którym przedstawiła swoją ogromną ekscytację i radość. W opisie do opublikowanego nagrania dodała jedynie wpis, że są już razem.

Partner Klaudii Halejcio

O samej aktorce wiadomo wiele, jednak bardzo rzadko wspomina o swoim ukochanym. Ma na imię Oskar. Kilkukrotnie przyznawała, że poznała się z nim dzięki wspólnym znajomym. Zdarzało jej się także żartować, że może kończyć karierę aktorską, gdyż już zdobyła Oscara.

W rozmowie z „dziendobry.tvn.pl” przyznała, że w końcu trafiła na osobę swojego życia i jest bardzo szczęśliwa. Dodała również, że kiedy poznaje się takiego człowieka, to jest się pewnym tego, co się naprawdę chce.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: dziendobry.tvn.pl


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >