Swiatgwiazd.pl
Monika Richardson

TRICOLORS/East News

Monika Richardson wypoczywa w Hiszpanii. Pod jej dom przyszedł Zbigniew Zamachowski

7 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Monika Richardson wraz z dziećmi i nowym ukochanym korzysta z uroków wakacji i wyjechali do słonecznej Hiszpanii. Tymczasem w kamienicy, gdzie na co dzień mieszka słynna dziennikarka zjawił się niespodziewany gość, a był nim Zbigniew Zamachowski. Jego była małżonka w rozmowie z „Faktem” zdradziła, że nie umawiała się z nim na wizytę. Czego zatem mógł szukać w jej mieszkaniu?

  • Monika Richardson wyjechała na wakacje do Hiszpanii

  • Podczas jej nieobecności w kamienicy, w której mieszka zjawił się Zbigniew Zamachowski

  • Dziennikarka twierdzi, że nie umawiała się z byłym małżonkiem

Małżeństwo Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego rozpadło się na początku bieżącego roku, jednak w dalszym ciągu słychać echa ich rozłąki, która dla dziennikarki wcale nie była łatwa.

Zbigniew Zamachowski zjawił się w kamienicy Moniki Richardson

Przypomnijmy, że na początku 2021 roku bardzo głośno zrobiło się o rozpadzie małżeństwa Moniki Richardson ze Zbigniewem Zamachowskim. Para była ze sobą od 2014 roku, a wiadomość o rozwodzie była szokująca zarówno dla fanów aktora, jak i dziennikarki. Oficjalnie rozstali się w maju br.

Richardson zdążyła poznać już nowego ukochanego. Jest nim Konrad Wojterkowski, który jako pierwszy zdecydował się przekazać opinii publicznej, że jest w związku z dziennikarką. Para zdecydowała się na wspólny wyjazd z dziećmi do słonecznej Hiszpanii, gdzie korzystają z uroków wakacji.

W trakcie ich pobytu za granicą w Polsce wydarzyło się coś, czego nie spodziewała się sama dziennikarka. Kamienicę, gdzie mieszka od wielu lat odwiedził jej były małżonek, Zbigniew Zamachowski. Jego wizyta zaskoczyła Monikę Richardson, o czym opowiedziała w rozmowie z „Faktem”.

Małgorzata Pieńkowska - ea

Małgorzata Pieńkowska wypoczywa nad morzem. Pokazała naturalne zdjęcie

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- Mam nadzieję, że tylko odbiera resztę swoich rzeczy z piwnicy, a nie wchodzi do mieszkania podczas mojej nieobecności [...] Przecież w styczniu się wyprowadził i w domu nie ma już żadnych jego rzeczy - powiedziała Monika Richardson.

Nowa miłość Moniki Richardson

Jak już wcześniej wspomnieliśmy rozpad małżeństwa Moniki Richardson był dla niej bardzo ciężkim ciosem, co, jak sama przyznawała, było również lekcją zrozumienia, że kochać znaczy również pozwolić odejść.

Okazuje się, że nie chciała długo czekać na nową miłość. Jej serce po raz kolejny mocniej zabiło, kiedy przeprowadzała wywiad z polskim biznesmenem Konradem Wojterkowskim. 28 maja mężczyzna zamieścił na Instagramie wcześniej wspomniany wpis.

- To jest Monika Richardson, która przeprowadziła ze mną wywiad. Jakiś czas później spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była nasza ostatnia rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy... i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy - napisał Konrad Wojterkowski.

Zbigniew Zamachowski również nie próżnuje. Ostatnio został przyłapany na spacerze z pewną młodą damą. Mamy nadzieję, że związek Moniki Richardson przetrwa długie lata, a problemy z przeszłości zostaną zażegnane na zawsze.

Zobacz zdjęcia:

zamachowski fakt

zamachowski fakt

Link do artykułu oryginalnego:

Zamachowski kręci się koło domu Moniki Richardson pod jej nieobecność. Dziennikarka zaskoczona [ZDJĘCIA]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >