Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Pieńkowska

TRICOLORS/East News

Małgorzata Pieńkowska wypoczywa nad morzem. Pokazała naturalne zdjęcie

7 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Małgorzata Pieńkowska nie należy do grona aktorek, które codziennie zasypują swoich fanów nowymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Czasami przychodzi nam oglądać ją w tradycyjnym wydaniu, jednak tym razem zaskoczyła. Opublikowała swoje selfie, na którym wygląda nie do poznania. Pokazała przy okazji, jak miło spędza czas nad morzem.

  • Małgorzata Pieńkowska wybrała się na wakacje nad morzem

  • Opublikowała selfie, na którym wygląda niepodobnie do siebie

  • Fani docenili zarówno ją, jak i jej pieska

Sezon wakacyjny można poczuć nie tylko na ulicach miast i wsi, ale również w mediach społecznościowych, gdzie celebryci coraz częściej zasypują nas zdjęciami z różnych wyjazdów. Do ich grona dołączyła Małgorzata Pieńkowska.

Małgorzata Pieńkowska wypoczywa nad morzem

Mimo że nie przychodzi nam codziennie oglądać nowości od Małgorzaty Pieńkowskiej w mediach społecznościowych, to co jakiś czas aktorka publikuje zdjęcia i wideo, w których komentuje otaczającą ją rzeczywistość oraz nowości z jej życia prywatnego i zawodowego.

Bardzo często decyduje się na publikację swoich zdjęć, czy filmów, w których jest główną postacią. Od kilku dni regularnie chwali się pobytem nad morzem, a dokładnie w Sopocie skąd zamieszcza mnóstwo ciekawych fotek.

Jednak szczególną uwagę fanów przyciągnęły ostatnie z dodanych fotografii. Jedno z nich to tradycyjne selfie aktorki, jednak wygląda na nim całkowicie niepodobnie do siebie. Pokazała się fanom w nowej odsłonie, bez makijażu, za co w komentarzach dostała mnóstwo pochwał i komplementów.

aneta m jak miłość

Aneta z "M jak miłość" odniosła się do słów Agnieszki Kaczorowskiej. Pokazała zdjęcie w naturalnym wydaniu

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Na kolejnych dwóch fotkach możemy dostrzec piękny widok Morza Bałtyckiego oraz pieska aktorki, który zebrał równie wiele pochlebstw, co ona. Wystarczy spojrzeć w komentarze zamieszczone pod fotografiami.

Kariera Małgorzaty Pieńkowskiej

56-letnia aktorka kojarzona jest przede wszystkim z roli Marysi w kultowym serialu Telewizji Polskiej „M jak miłość”. Występuje tam od przeszło 21 lat. Jednak jej główną domeną są występy teatralne.

Przez wiele lat występowała na deskach Teatru Telewizji, ale również m.in. w Teatrach: Polskim, Ateneum, Scena Prezentacje, czy Praga. Obecnie reprezentuje barwy Teatru Nowego w Łodzi. Ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.

Poza „M jak miłość” fani pamiętają jej występy w „Klanie”, „Pensjonacie pod Różą”, „Drugiej Szansie”. W latach 1991-2005 była żoną Jacka Sobali, z którym doczekała się córki Iny, która również została aktorką.

W swojej karierze czterokrotnie zostawała odznaczana. W roku 2003 przeszła przez chorobę nowotworową. Dziś jest spełnioną aktorką, która bez wątpienia jeszcze przez wiele lat będzie gościć na ekranach naszych telewizorów.

Zobacz zdjęcia:
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >