Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejna ciąża w polskim show-biznesie. Takiej sesji z brzuszkiem nie miał jeszcze nikt
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.04.2024 21:28

Kolejna ciąża w polskim show-biznesie. Takiej sesji z brzuszkiem nie miał jeszcze nikt

Kolejna ciąża w polskim show-biznesie. Takiej sesji nie miał nikt
fot. Instagram

W ostatnim czasie w świecie show-biznesu trwa wielki baby boom. Właśnie kolejna znana para poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka - Bilguun Ariunbaatar i Kamila Rolak. Przyszli rodzice zdecydowali się na nietuzinkową sesję.

Kim jest Bilguun Ariubaatar?

Bilguun Ariunbaatar, kiedy miał ledwo ponad 20 lat, zasłynął w show-biznesie ze swojego szerokiego uśmiechu oraz wyjątkowego poczucia humoru. Pomimo tego, że od dzieciństwa przebywał w Polsce i dobrze znał tutejsze realia, publiczności zaprezentował się jako fikcyjny reporter mongolskiej telewizji zupełnie niezaznajomiony z życiem Polaków. 

Jego występy wzbudzały śmiech u widzów, lecz dla samego Bilguuna nie były one powodem do radości. Dwudziestopięciolatek toczył bowiem walkę z depresją. Zadebiutował w programie "Tańca z gwiazdami" w 2011 roku, następnie pojawił się w "Twoja twarz brzmi znajomo" w 2014 roku. Rok później wziął udział w "Celebrity Splash". 

Jak wygląda jego życie uczuciowe?

Ciężarna Sylwia Przybysz obawia się o zdrowie swoje i dziecka. Rozważa wizytę u specjalisty Aleksandra Szwed z trudem wspomina drugą ciążę. "To był notoryczny stres"

Życie prywatne Bilguuna Ariubaatara

Kamila Rolak to ukochana Bilguuna Ariunbaatara, która wielokrotnie towarzyszyła prezenterowi mongolskiego pochodzenia na różnego rodzaju wydarzeniach branżowych. Z jej profilu na Instagramie dowiadujemy się, że jest osobą wielu talentów, angażującą się m.in. jako aktorka, lektorka, tancerka oraz nawet profilerka kryminalna. 

Warto zauważyć, że nie jest to pierwsza kobieta w życiu Ariunbaatara. Bilguun ma także doświadczenie w roli ojca, gdyż w 2016 roku urodziła mu się córka Antonina ze związku z Izabelą. 

Teraz właśnie powiadomił, że po raz drugi zostanie tatą!

Bilguun Ariubaatar spodziewa się dziecka

Bilguun Ariunbaatar właśnie podzielił się ze swoją publicznością na Instagramie radosną nowiną – gwiazdor spodziewa się dziecka! Satyryk opublikował kilka zdjęć, na których możemy podziwiać piękne ciążowe krągłości przyszłej mamy – Kamili Rolak. Na jednym ze zdjęć widzimy zaś, jak ukochana celebryty czule całuje go niemal prosto w pępek.

Unia polsko-mongolska 2024, czyli wyczekiwanie na wisienkę na torcie naszego życia - czytamy pod wspólną sesją wyczekujących pierwszej pociechy rodziców.

Co myślicie o takiej sesji?

Bilguun Ariunbaatar zostanie ojcem, fot. Instagram
Bilguun Ariunbaatar zostanie ojcem, fot. Instagram
Bilguun Ariunbaatar zostanie ojcem, fot. Instagram
Bilguun Ariunbaatar zostanie ojcem, fot. Instagram