Swiatgwiazd.pl
TTBZ EN

TRICOLORS/East News

Kolejny juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odchodzi. Fani nie będą zadowoleni

16 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to hitowy program Polsatu. Na jego popularność mają wpływ starania utalentowanych uczestników, ale również niezwykle dobrze dobrane jury. Okazuje się, że w najnowszej edycji nie zobaczymy wszystkich naszych ulubieńców.

  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 7 lat gości na naszych telewizorach

  • Widzowie pokochali zgrany panel jurorski

  • Nie wszystkich zobaczymy w najnowszej edycji

Tak duże zmiany raczej nie przypadną do gustu telewidzom. Wychodzi na to, że połowa panelu jurorskiego idzie do wymiany! W programie nigdy nie było tak drastycznych przesunięć.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo — hit Polsatu

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo to ulubiony element ramówki Polsatu od 2014 roku, kiedy miał swoją premierę. Od tego momentu telewidzowie z zapartym tchem śledzą poczynania swoich ulubionych celebrytów, których zadaniem jest wcielenie się w gwiazdy estrady.

Show jest już z nami 14 edycji, a na jesieni czekają na nas niezapomniane emocje z nowym sezonem! Przez taki czas widzowie zdążyli się przyzwyczaić do stałego składu jurorskiego, który opiniował występy uczestników. Chociaż i tu nie brakowało zawirowań.

Najdłużej zasiadającą w sędziowskim fotelu programu jest śpiewaczka operowa Małgorzata Walewska. Katarzyna Skrzynecka dołączyła do tego grona bezpośrednio po tym, jak wygrała 2. edycję. Obok pań przez długi czas zasiadał Paweł Królikowski, który zmarł w ubiegłym roku.

M Wojciechowska

Martyna Wojciechowska wydała pilne oświadczenie. Potwierdziła rozstanie z Przemkiem Kossakowskim

CZYTAJ DALEJ

Zmiany jurorów w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kacper Kuszewski, który szybko stał się ulubieńcem widzów, propozycję sędziowania w popularnym programie otrzymał chwilę po swoim zwycięstwie w 8. edycji, podobnie jak Katarzyna Skrzynecka. Aktor przez 6 sezonów dzielnie i z gracją operował językiem krytyki w opiniowaniu swoich kolegów w programie.

Okazuje się, że nic nie trwa wiecznie i Kacper musiał zrezygnować z bycia jurorem w TTBZ. Wpłynęły na to obowiązki zawodowe — główna rola w nowym serialu Polsatu Tatuśkowie. Kuszewski o swojej decyzji poinformował za pośrednictwem instagramowego konta programu. Okazuje się, że znaleziono już dla niego zastępstwo! Jego fotel zajmie... Michał Wiśniewski. Swoje żale w internecie zdążyli wylać już zrozpaczeni fani oraz koleżanka z planu, Katarzyna Skrzynecka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo kontynuuje podawanie do publicznej informacji nowych celebrytów, którzy wezmą udział w jesiennej, 15. edycji programu. Póki co, wiadomo, że w show wezmą udział Paulina Sykut, Adam Zdrójkowski, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Ciachorowski i Robert Janowski.

Jednak mimo tego, że tak wiele gwiazd zasili szeregi Twojej Twarzy, coraz więcej osób opuszcza ukochany program Polaków. Okazuje się, że kolejny juror postanowił nie brać udziału w nowej edycji. Informator programu zdradził, że nie zobaczymy jesienią Adama Stycharczuka w roli jurora. Poza nową postacią — Michałem Wiśniewskim — czeka nas kolejna zmiana, ale zastępstwo nie jest jeszcze znane.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >