Swiatgwiazd.pl
TTBZ EN

TRICOLORS/East News

Kolejny juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odchodzi. Fani nie będą zadowoleni

16 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to hitowy program Polsatu. Na jego popularność mają wpływ starania utalentowanych uczestników, ale również niezwykle dobrze dobrane jury. Okazuje się, że w najnowszej edycji nie zobaczymy wszystkich naszych ulubieńców.

  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 7 lat gości na naszych telewizorach

  • Widzowie pokochali zgrany panel jurorski

  • Nie wszystkich zobaczymy w najnowszej edycji

Tak duże zmiany raczej nie przypadną do gustu telewidzom. Wychodzi na to, że połowa panelu jurorskiego idzie do wymiany! W programie nigdy nie było tak drastycznych przesunięć.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo — hit Polsatu

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo to ulubiony element ramówki Polsatu od 2014 roku, kiedy miał swoją premierę. Od tego momentu telewidzowie z zapartym tchem śledzą poczynania swoich ulubionych celebrytów, których zadaniem jest wcielenie się w gwiazdy estrady.

Show jest już z nami 14 edycji, a na jesieni czekają na nas niezapomniane emocje z nowym sezonem! Przez taki czas widzowie zdążyli się przyzwyczaić do stałego składu jurorskiego, który opiniował występy uczestników. Chociaż i tu nie brakowało zawirowań.

Najdłużej zasiadającą w sędziowskim fotelu programu jest śpiewaczka operowa Małgorzata Walewska. Katarzyna Skrzynecka dołączyła do tego grona bezpośrednio po tym, jak wygrała 2. edycję. Obok pań przez długi czas zasiadał Paweł Królikowski, który zmarł w ubiegłym roku.

M Wojciechowska

Martyna Wojciechowska wydała pilne oświadczenie. Potwierdziła rozstanie z Przemkiem Kossakowskim

CZYTAJ DALEJ

Zmiany jurorów w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kacper Kuszewski, który szybko stał się ulubieńcem widzów, propozycję sędziowania w popularnym programie otrzymał chwilę po swoim zwycięstwie w 8. edycji, podobnie jak Katarzyna Skrzynecka. Aktor przez 6 sezonów dzielnie i z gracją operował językiem krytyki w opiniowaniu swoich kolegów w programie.

Okazuje się, że nic nie trwa wiecznie i Kacper musiał zrezygnować z bycia jurorem w TTBZ. Wpłynęły na to obowiązki zawodowe — główna rola w nowym serialu Polsatu Tatuśkowie. Kuszewski o swojej decyzji poinformował za pośrednictwem instagramowego konta programu. Okazuje się, że znaleziono już dla niego zastępstwo! Jego fotel zajmie... Michał Wiśniewski. Swoje żale w internecie zdążyli wylać już zrozpaczeni fani oraz koleżanka z planu, Katarzyna Skrzynecka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo kontynuuje podawanie do publicznej informacji nowych celebrytów, którzy wezmą udział w jesiennej, 15. edycji programu. Póki co, wiadomo, że w show wezmą udział Paulina Sykut, Adam Zdrójkowski, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Ciachorowski i Robert Janowski.

Jednak mimo tego, że tak wiele gwiazd zasili szeregi Twojej Twarzy, coraz więcej osób opuszcza ukochany program Polaków. Okazuje się, że kolejny juror postanowił nie brać udziału w nowej edycji. Informator programu zdradził, że nie zobaczymy jesienią Adama Stycharczuka w roli jurora. Poza nową postacią — Michałem Wiśniewskim — czeka nas kolejna zmiana, ale zastępstwo nie jest jeszcze znane.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >
fot. Titanic Belfast / Flickr.com, cropped, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=68128242

Życie Gwiazd

Ujawniono oficjalną godzinę i przyczynę śmierci Elżbiety II. W sieci pojawił się akt zgonu

Czytaj więcej >