Swiatgwiazd.pl
K Skrzynecka EN

TRICOLORS/East News

Zrozpaczona Skrzynecka zwróciła się do Kuszewskiego. Nie wiedziała o jego rezygnacji z „TTBZ”

13 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to hitowy program rozrywkowy Polsatu. Popularność zdobył dzięki niezawodnej obsadzie każdego sezonu, która zawsze stawała na wysokości zadania. Show słynie również z niezwykle zgranego jury, czego dowodem jest ostatni wpis Katarzyny Skrzyneckiej.

  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo to hitowy program Polsatu

  • Program doczekał się 14 edycji

  • Katarzyna Skrzynecka żegna Kacpra Kuszewskiego, kolegę z jury

Katarzyna Skrzynecka wygrała 1. edycję popularnego programu i została poproszona o zajęcie sędziowskiego fotela. To czyni ją najdłużej, zaraz po śpiewaczce operowej Małgorzacie Walewskiej, piastującą fotel jurorski. Sześć edycji z Kacprem Kuszewskim minęło zbyt szybko. Okazuje się, że Skrzyneckiej będzie bardzo trudno bez przyjaciela.

Kacper Kuszewski odchodzi z TTBZ

Niedawno pisaliśmy, że Kacper Kuszewski żegna się z ukochanym programem. Ulubieniec telewidzów wygrał Twoją Twarz w 2017 roku, wykonując arię operową jako Maria Callas. Chwilę potem, podobnie jak Katarzyna Skrzynecka, został poproszony o pozostanie w jury.

Kacper dodał poruszający wpis za pośrednictwem instagramowego konta popularnego programu Polsatu, w którym oznajmił, że nie będzie kontynuował swojej przygody jako juror. Przy okazji podzielił się swoimi planami na przyszłość — główną rolą w nowym serialu Tatuśkowie. W kolejnym poście produkcja zdążyła już ogłosić zastępstwo na miejsce Kacpra. Jego fuchę przejmie... Michał Wiśniewski!

A Korcz EN

Anna Korcz po raz drugi została babcią. Cudowną wiadomość przekazała w nietypowy sposób

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Skrzynecka i jej reakcja

Po tych wieściach Katarzyna Skrzynecka nie wytrzymała. Od razu chwyciła za telefon i opublikowała słodko-gorzkie słowa na swoim instagramowym profilu. Celebrytka opublikowała czarujące zdjęcie z jurorskiego panelu TTBZ, na którym widać Kacpra Kuszewskiego i kawałek jej twarzy.

Jednak to, co istotne, to opis, w którym aktorka wylała prawdziwą lawinę emocji. Katarzyna już wyobraża sobie pustkę, jaką wywoła brak Kacpra nie tylko przy jurorskim stole, ale również w jej sercu. Co najbardziej szokujące, okazuje się, że aktorka dowiedziała się o odejściu Kuszewskiego dopiero z instagramowego posta, co, jak sama przyznaje, niezwykle ją zasmuciło.

Kobieta dodaje, że rozumie, iż "nic nie trwa wiecznie" i Kacper spełnia się jako aktor, w czym serdecznie mu kibicuje. Celebrytka przy tej okazji wylicza korowód cech Kuszewskiego, za którymi nie tylko telewidzowie, ale przede wszystkim ona będzie tęsknić: empatię, wielką klasę, błyskotliwy humor, umiejętność sformułowania ekspresowej riposty, profesjonalizm i znajomość zasad poprawnej polszczyzny.

Na zakończenie Katarzyna dodała, że liczy na jak najszybsze spotkanie na drodze zawodowej, tudzież prywatnej. Po takim rollercoasterze emocji nikogo nie dziwi fakt, że Skrzynecka nazwała na koniec Kacpra Kuszewskiego "Kochanym Świetnym Przyjacielem".

- Wszystko, co powiedziałam Ci dziś przez telefon, napisałam i tu, bo I TU WŁAŚNIE bardzo wszystkim będzie Cię brak - zakończyła.

Zobacz post:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >