Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krafftówna była ciocią kuzyna Kaczyńskiego. "Przypominała mi moją mamę"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 03.02.2022 01:00

Krafftówna była ciocią kuzyna Kaczyńskiego. "Przypominała mi moją mamę"

Sklejka okrągła 1
TRICOLORS/Andrzej Iwanczuk/REPORTER/East News

23 stycznia odeszła Barbara Krafftówna. Pogrzeb aktorki odbędzie się już jutro. W związku z uroczystością na jaw wyszły powiązania rodzinne gwiazdy i Jarosława Jaczyńskiego. Mało kto wiedział, czyją ciocią była Krafftówna.

Pogrzeb Barbary Krafftówny odbędzie się w piątek 4 lutego. O godz. 12.00 rozpocznie się nabożeństwo w Kościele Środowisk Twórczych w Warszawie.

Barbara Krafftówna i Kaczyńscy

Jak przekazał Super Express, Barbara Krafftówna była ciocią Jana Marii Tomaszewskiego, który natomiast jest... bratem cioteczną Jarosława Kaczyńskiego. Cała sprawa została nagłośniona w związku z pogrzebem aktorki. Jan Maria Tomaszewski nie będzie mógł wziąć udziału w pogrzebie w związku z infekcją koronawirusem:

- Basia przypominała mi moją mamę, były do siebie bardzo podobne. Bardzo mi przykro, że nie pójdę w piątek na pogrzeb... - wyznał Tomaszewski w rozmowie z Super Expressem.

"Kaczyński dzwoni do mnie co trzy godziny"

Jak wspomina Jan Maria Tomaszewski, moment, gdy dowiedział się o śmierci Barbary Krafftówny, był okropnie smutny. Ugięły się pod nim nogi, od razu zobaczył wszystkie rodzinne historie, które przeżył razem ze swoją ciocią.

- Będę Basię dobrze wspominał. Ona była takim ostatnim ogniwem, które łączyło teraźniejszość z przeszłością, z rodziną, która już niestety odeszła… - mówił dla Super Expressu Jan Maria Tomaszewski - Strasznie mi przykro, bo nie mogę być na pogrzebie Basi. Ale jak tylko wyjdę z koronawirusa, to pójdę na cmentarz i wtedy ją pożegnam. Tymczasem teraz Jarek Kaczyński dzwoni do mnie co trzy godziny, martwi się o mnie... 

Jan Maria Tomaszewski miał zobaczyć się z Krafftówną po świętach Bożego Narodzenia, niestety nie zdążył do niej wstąpić.

Pogrzeb aktorki odbędzie się jutro o godz. 12:00. Urna będzie złożona do grobu w Alei Zasłużonych na Wojskowych Powązkach.

EN 01473243 0020
Fot. AGENCJA SE/East News

źródło: se

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kawalcowi po koncercie WOŚP puściły nerwy. Cugowski wścieknie się po jego słowach

  2. Ulubienica widzów po niemal 20 latach zniknie z "M jak miłość"? Aktorka przerwała milczenie

  3. Napłynęły zasmucające wieści dla prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Ta wiadomość musiała zaboleć

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].