Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krystyna Janda miała wypadek! W złym stanie pokazała się fanom. Co się stało?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.09.2023 13:14

Krystyna Janda miała wypadek! W złym stanie pokazała się fanom. Co się stało?

Krystyna Janda
Krystyna Janda miała wypadek, fot. KAPiF

Krystyna Janda w mediach społecznościowych pokazała się po wypadku. Dla fanów postanowiła zrobić coś zaskakującego pomimo swojego stanu. To poświęcenie może ją sporo kosztować.

Krystyna Janda doznała poważnej kontuzji

Artystka jest nie tylko jedną z największych gwiazd polskiego kina, ale także dyrektorką artystyczną warszawskiego Och-Teatr. Sama chętnie występuje na scenie w całym kraju ze spektaklem "MY WAY". Tym razem publiczność w Koninie mogła doznać szoku na widok aktorki.

Wyjątkowo tym razem zagrała spektakl w większości w pozycji siedzącej. Mimo problemów publiczność nagrodziła ją owacjami na stojąco.

Krystyna Janda (6).jpg
Krystyna Janda miała wypadek, fot. KAPiF
Krystyna Janda gorzko o macierzyństwie: "Trudno było być matką odpowiedzialną" Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Krystyna Janda mimo kontuzji wystąpiła na scenie

Aktorka nie zdradziła internautom, w jakich okolicznościach doszło do złamania jej nogi. Poważna kontuzja nie przeszkodziła jej jednak w realizowaniu zawodowych planów. Z ortezą i o kulach pojawiła się na scenie. 

Rano złamałam nogę, wieczorem Konin “MY WAY” w ortezie na siedząco. Jak mówiła mama - źle to się zrobi szybko, żeby było dobrze, to trwa.

Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Krystyna Janda przyznała, jak radzi sobie z kontuzją.

Jak czuje się Krystyna Janda?

Choć zdjęcia z występu mogły przyprawić fanów aktorki o dreszcze, okazuje się, że kontuzja nie jest dla niej poważnym problemem. Nieco zmieniony format spektaklu pozwolił jej wystąpić przed publicznością.

Nic się nie stało — wiele osób łamie nogę. No trudno, stało się. Absolutny przypadek - podkreślała.

Internauci mają jednak nadzieję, że Krystyna Janda skupi się teraz na powrocie do zdrowia, by w pełni mogła stanąć na deskach ukochanego teatru.

Krystyna Janda (4).jpg
Krystyna Janda miała wypadek, fot. KAPiF
Krystyna Janda (5).jpg
Krystyna Janda miała wypadek, fot. KAPiF

Źródło: Plejada