Swiatgwiazd.pl > Plotki > Krzysztof Ibisz dba o formę. Pochwalił się efektami diety
Barbara Bujar
Barbara Bujar 24.03.2022 09:25

Krzysztof Ibisz dba o formę. Pochwalił się efektami diety

Krzysztof Ibisz
TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Nie tak dawno media obiegły wieści, że gwiazdor Polsatu zaręczył się ze sporo młodszą od siebie partnerką. Niedługo później miał zmienić swoje nawyki żywieniowe. Według doniesień Super Expressu to właśnie narzeczona ma być powodem tak dużego poświęcenia.

  • Krzysztof Ibisz układa sobie życie u boku Joanny Kudzbalskiej

  • Prezentera i uczestniczkę drugiej edycji „Top Model” dzieli 27 lat różnicy

  • Zakochany Ibisz dba o formę. Szczegółami pochwalił się w social mediach

Krzysztof Ibisz od lat nie schodzi z listy czołowych prezenterów telewizyjnych w Polsce. W ostatnich latach największą popularność przynosi mu program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Nie można zapomnieć też o „Demakijażu” i wszystkich wielkich imprezach Polsatu.

Krzysztof Ibisz oświadczył się młodszej partnerce

Choć życie zawodowe Krzysztofa Ibisza nazwać można pasmem samych sukcesów, jego życie prywatne nie zawsze usłane było różami. Prezenter dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu – w 1998 roku z Anną Zejdler i w 2005 z Anną Nowak. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodem. W końcu szczęście ponownie uśmiechnęło się do Krzysztofa Ibisza. Przypomnijmy, że o nowym związku prezentera Polska dowiedziała się stosunkowo niedawno. Pod koniec lutego bieżącego roku w mediach zaczęły pojawiać się bowiem informacje o romantycznych zaręczynach. Wybranką Ibisza miała być Joanna Kudzbalska. Choć początkowo informacje o zaręczynach prezentera owiane były tajemnicą, szybko okazało się, że na palcu uczestniczki drugiej edycji „Top Model” rzeczywiście pojawił się pierścionek. Więcej o życiowym wyborze Krzysztofa Ibisza przeczytacie TUTAJ.

Dla narzeczonej zmienia swoje życie

Od wspomnianych zaręczyn minęły zaledwie blisko trzy miesiące. Według Super Expressu tyle jednak wystarczyło, by Krzysztof Ibisz dał namówić się swojej młodej ukochanej do zmiany nawyków żywieniowych. Czyżby robił to, by zachować dobrą formę? Przypomnijmy, że Joannę Kudzbalską i znanego prezentera dzieli 27 lat różnicy. Wytłumaczenie niedawnych zmian w życiu Krzysztofa Ibisza wydaje się bardzo proste. Jak donosi tabloid, ukochana prezentera zrezygnowała jakiś czas temu z kariery modelki. Zamiast tego postanowiła zająć się leczeniem ludzi. Obecnie zajmuje się tak zwaną medycyną stylu życia. Najwidoczniej wprowadziła ją także w życie ukochanego.

- Cześć, kochani, od dwóch tygodni testuję dietę i jest znakomita. Nigdy nie myślałem, że dieta wegańska może być aż tak różnorodna – pochwalił się Krzysztof Ibisz w jednym z postów na Instagramie. Okazuje się, że prezenter od pewnego czasu naprawdę stosuje się do diety, która ma na celu poprawić kondycję jego organizmu. Zadowolony narzeczony Kudzbalskiej pozwolił sobie na wymienienie kilku zalet nowego nawyku. Wśród nich znalazły się między innymi zdrowe serce i niższe ciśnienie krwi. Fani Krzysztofa Ibisza są pod wrażeniem i trzymają kciuki za jego dalsze postępy. My również życzymy prezenterowi powodzenia!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]