Swiatgwiazd.pl
Artur Barciś i Cezary Żak

Kadr z serialu "Miodowe lata"; screen youtube.com/Semento

Cudowny duet powraca. Artur Barciś i Cezary Żak pojawią się razem na deskach teatru

26 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Fani duetu Artura Barcisia i Cezarego Żaka mogą zacierać ręce. Aktorzy podzielili się z internautami dobrą nowiną na łamach mediów społecznościowych, już niebawem znów wystąpią przed polską widownią na scenie. Tym razem duet dobrze znany telewidzom z sitcomu „Miodowe lata” pojawi się na deskach teatru.

  • Artur Barciś i Cezary Żak wracają na scenę

  • Aktorzy wystąpią w spektaklu „Dziwna para”

  • Wiadomość zachwyciła wielu fanów aktorskiego duetu

Artur Barciś i Cezary Żak należą do grona najpopularniejszych polskich aktorów. Obaj chętnie udzielają się w social mediach, gdzie kontaktują się z fanami i przekazują informacje dotyczące swoich nowych projektów zawodowych. Ostatnio ogłosili internautom, że już niebawem z przytupem powracają na scenę.

Artur Barciś i Cezary Żak znów na scenie

Artur Barciś i Cezary Żak to znakomity duet aktorski, który pojawiał się w niejednej hitowej produkcji telewizyjnej. Największą popularność zapewniły tej dwójce wspólne występy w hitowych serialach „Miodowe lata” i „Ranczo”.

Z powodu pandemii COVID-19 wielu przedstawicieli polskiej branży rozrywkowej straciło jedno ze źródeł zarobku, jakim jest występowanie przed publicznością na scenie. Ponieważ dzienna liczba nowych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 spadła, rząd zaczął luzować obowiązujące dotychczas obostrzenia. I tak, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego, możemy odwiedzać już kina czy teatry.

Wiadomość ta nie jest jedynym powodem do uśmiechu dla Artura Barcisia i Cezarego Żaka. Aktorów, którzy prywatnie przyjaźnią się od lat, cieszy również możliwość podjęcia ponownej współpracy. O wszystkim poinformowali fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Marian Zacharewicz nie żyje

Dziś w nocy zmarł Marian Zacharewicz. Andrzej Kosmala przekazał tragiczne wieści

CZYTAJ DALEJ

Jak się okazuje, Artur Barciś i Cezary Żak wkrótce znów pojawią się na scenie. Znany duet powraca w spektaklu „Dziwna para”. Aktorzy zawitają z tej okazji do kilku polskich miastach, w tym Warszawy, Mińska Mazowieckiego czy Wrocławia.

- Jak cudownie jest wrócić na scenę! A z Czarkiem to dodatkowa przyjemność. Po spektaklach w Kaliszu „Dziwną parę" zagramy jeszcze we Wrocławiu (30.05), w Warszawie (31.05), Mińsku Maz. (14.06), Barcinie (26.06), Tychach (28.08), a po wakacjach w Poznaniu, Częstochowie i Nowym Sączu - informował na swoim Facebookowym profilu Artur Barciś.

Post o podobnej treści pojawił się także na Facebooku Cezarego Żaka. Do obu wpisów panowie dołączyli wspólne zdjęcie. Co warto dodać, w spektaklu „Dziwna para” pojawi się także małżonka Cezarego Żaka, aktorka Katarzyna Żak.

Fani nie mogą się doczekać

Wiadomość ta ucieszyła wielu fanów Artura Barcisia i Cezarego Żaka. Po publikacji nowinki w social mediach zaroiło się od komentarzy. Podczas gdy niektórym udało się już zdobyć bilety na „Dziwną parę” i obejrzeć spektakl, drudzy dopiero czekają niecierpliwie na swoją kolej.

- Opłacało się tak długo czekać! Wspaniały spektakl, znakomita obsada - uśmiać się było można do łez - podzieliła się osoba, która widziała już Artura Barcisia i Cezarego Żaka w „Dziwnej parze”.

- Moje dwie ulubione twarze z dzieciństwa. Pozdrawiam!!! - wspomina ktoś inny.

- Najlepszy duet filmowy, jaki widziałem - dodaje kolejny internauta.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: Jastrząb Post, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >