Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Rutkowski u boku pięknej blondynki. Ujawnił partnerkę z "Tańca z Gwiazdami"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.07.2022 22:27

Krzysztof Rutkowski u boku pięknej blondynki. Ujawnił partnerkę z "Tańca z Gwiazdami"

Krzysztof Rutkowski / Taniec z gwiazdami
Fot. instagram.com/tanieczgwiazdami

Nowa edycja programu "Taniec z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Polsat powoli ujawnia, z kim zatańczą sławy, jakie pojawią się w nadchodzącym sezonie. Wiadomo już, z kim zatańczy Krzysztof Rutkowski. Jego partnerka i trenerka pojawiła się już w przeszłości show, a jej udziałowi towarzyszył pewien skandal.

Trzynasta edycja "TzG" Polsatu będzie miała premierę 29 sierpnia 2022 roku. Nowe odcinki będzie można oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 20:05. Jak się okazuje, elektryzująca jest nie tylko lista uczestników, ale i towarzyszących im tancerzy i tancerek.

"Taniec z gwiazdami" sezon 13: Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska

26 lipca ujawniono pełną listę tancerzy, jacy pojawią się w 13. sezonie "TzG". Wiele nazwisk to starzy wyjadacze programu, ale pojawiło się też kilka nowych lub powracających po przerwie (więcej TUTAJ). Jedną z tych ostatnich jest Sylwia Madeńska. Zatańczy ona w parze z kontrowersyjnym detektywem.

To już oficjalne. Moim partnerem w @tanieczgwiazdami będzie jedyny w swoim rodzaju Detektyw Krzysztof Rutkowski! Dwa tak mocne temperamenty rozgrzeją parkiet do czerwoności – napisała na Instagramie tancerka.

Entuzjazmu nie kryje także sam Rutkowski. Na nagraniu, jakie pojawiło się w mediach społecznościowych programu, możemy zobaczyć, jak przedstawia swoją trenerkę. "Trzy, dwa, jeden – bomba! Wchodzimy. Czas ujawnić moją partnerkę taneczną. Jest nią Sylwia. I myślę, że podbijemy ten parkiet" mówi.

Sylwia Madeńska w "Tańcu z gwiazdami"

Twórcy programu informują, że Sylwia "tańczy od dziecka, profesjonalnie od 12. roku życia. Ma międzynarodową klasę taneczną S". Na samej stronie internetowej Madeńskiej możemy przeczytać, że jest nie tylko zawodową tancerką, ale i choreografką.

Po brawurowym zwycięstwie w pierwszej edycji programu "Love Island Wyspa Miłości" Madeńska dostała angaż w 11. edycji "TzG". Na parkiecie występowała razem z Mikołajem Jędruszczakiem, swoim ówczesnym ukochanym. Tamta historia nie potoczyła się zbyt dobrze. Para rozstała się w trakcie emisji show, a wspólne treningi po rozstaniu okazały się na tyle trudne, że odpadli w najbliższym odcinku po zakończeniu związku.

Po wszystkim okazało się, że Sylwii nie zaproszono do kolejnego sezonu. "Miałam lekki żal. Rozmawiałam z produkcją, że jest mi przykro, że nie ma mnie w tej edycji. W rozmowie poruszyliśmy temat kolejnej edycji" mówiła tancerka w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Jak się okazuje, twórcy programu dotrzymali słowa.

Jak się wam podoba ten duet?

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski, fot. instagram.com/tanieczgwiazdami
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, fot. instagram.com/tanieczgwiazdami
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, fot. instagram.com/tanieczgwiazdami
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, fot. instagram.com/tanieczgwiazdami

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. W nocy Sylwia Bomba zabrała głos po śmierci byłego partnera. Podjęła ważną decyzję

  2. Kora nie poddała się do samego końca. Przed śmiercią miała tylko jedno życzenie

  3. Wielkie zmiany w TVN, właśnie ujawniono, kto zastąpi Miszczaka. Zaskakujące nazwisko

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Jastrząb Post