Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Skórzyński na wizji zabrał głos ws. żony Dawida Kubackiego. "Modlimy się za was"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.03.2023 16:51

Krzysztof Skórzyński na wizji zabrał głos ws. żony Dawida Kubackiego. "Modlimy się za was"

Krzysztof Skórzyński, Dawid Kubacki
Fot. KAPiF

Dawid Kubacki poinformował wczoraj, że jego żona walczy w szpitalu o życie. Para zaledwie trzy miesiące temu powitała na świecie drugą pociechę. Teraz o sytuacji opowiedział na wizji „Dzień dobry TVN” Krzysztof Skórzyński. Dziennikarz zwrócił się bezpośrednio do rodziny skoczka.

Sportowiec niespodziewanie wycofał się z zawodów w cyklu Raw Air. Szybko okazało się, że powodem było zdrowie jego ukochanej. Bardzo osobiste słowa prowadzącego “DDTVN” poruszają do głębi.

Krzysztof Skórzyński zwrócił się do Dawida Kubackiego

Kubacki wycofał się z rywalizacji Raw Air tuż przed jej startem. Początkowo Polski Związek Narciarski nie informował, jakie są tego przyczyny. Trener Thomas Thurnbichler apelował jednak o uszanowanie prywatności naszego skoczka, wiadomo było więc, że wydarzyło się coś poważnego.

Szybko sytuację wyjaśnił sam sportowiec, który ogłosił na Instagramie: „Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła”.

W dzisiejszym wydaniu „Dzień Dobry TVN” całą sytuację opisał Skórzyński. Dziennikarz bardzo dobrze zna Dawida oraz jego żonę prywatnie. Prowadzący śniadaniówki, walcząc z łamiącym się głosem, opowiedział, jak wyglądało to z jego perspektywy.

Żona Dawida Kubickiego trafiła do szpitala. "Jej stan jest ciężki"

Krzysztof Skórzyński o żonie Dawida Kubackiego

Zawieszam głos, wiecie dlaczego? Bo mam do tej sprawy bardzo osobisty stosunek, bo ja znam i Dawida, i Martę. […] Zszedł do dziennikarzy na tę strefę Thomas Thurnbichler, trener reprezentacji, który miał takie krótkie wystąpienie, mówił o tym, że z powodów osobistych Dawid jest zmuszony wrócić do domu — wycofuje się z całego cyklu Raw Air – tłumaczył Krzysztof.

Powiem wam zupełnie uczciwie, że nie mieliśmy wątpliwości ani przez moment, że wydarzyło się dramatycznego. Jeżeli się wycofuje w takich okolicznościach zawodnika, który bije się o zwycięstwo w Pucharze Świata, a przynajmniej o podium w całym Pucharze Świata to wiedzieliśmy, że jest bardzo źle” wyznał Krzysztof.

Krzystof Skórzyński: "Jesteśmy z wami całym sercem"

Dziennikarz opisał też reakcję skoczka, któremu przypadło zwycięstwo po rezygnacji Kubackiego. “Fantastycznie zachował się Halvor Egner Granerud. […] Po rezygnacji Dawida, on został zwycięzcą – nie miał się z kim bić. Podszedł do mnie i powiedział: bardzo cię proszę, żebyś dzisiaj nie pytał mnie o radość z tego zwycięstwa, dopóki ja nie wiem, co się wydarzyło u Dawida, nie zadawaj mi tych pytań” 

Do końca tego konkursu staliśmy w gronie dziennikarzy i przysięgam państwu, my już chcieliśmy, żeby to się zakończyło. Dawid, Marta jesteśmy z wami całym sercem, modlimy się za was, za wasze dzieci, za waszą maleńką córeczkę wierzymy, że to się skończy dobrze – zakończył tę poruszającą wypowiedź Skórzyński.

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Skórzyński, Dawid Kubacki
Krzysztof Skórzyński w “DDTVN”, fot. KAPiF
Krzysztof Skórzyński, Dawid Kubacki
Dawid Kubacki, fot. KAPiF

Źródło: Dzień dobry TVN