Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Zalewski pochwalił się bratem. Poznali się, gdy byli dorośli. Pod zdjęciem lawina komentarzy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 03.12.2023 09:18

Krzysztof Zalewski pochwalił się bratem. Poznali się, gdy byli dorośli. Pod zdjęciem lawina komentarzy

Krzysztof Zalewski pochwalił się bratem, fot. KAPiF
Krzysztof Zalewski pochwalił się bratem, fot. KAPiF

Krzysztof Zalewski poznał swojego brata, gdy był już dorosłym mężczyzną. Dziś utrzymuje z nim świetne kontakty. Piosenkarz pochwalił się właśnie wspólnym zdjęciem. Widać podobieństwo?

Krzysztof Zalewski poznał brata po latach

Krzysztof Zalewski jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów na polskiej scenie muzycznej. Pierwsze kroki w show-biznesie stawiał dzięki udziałowi w drugiej edycji “Idola”, którą zresztą wygrał.

To właśnie w finale talent show po raz pierwszy miał okazję poznać swojego starszego brata Igora Brejdyganta i choć początkowo wydawali się być w stosunku do siebie nieco zdystansowani, dziś utrzymują świetne relacje.

Tata przyniósł tę informację bardzo zdenerwowany i skrępowany w 2002 r., kiedy Krzysztof miał wystąpić w "Idolu". Jak to przyjąłem? Rodzice byli już dawno rozwiedzeni, miałem 31 lat, siedmioletnią córkę. Czułem koktajl ciekawości i zazdrości. Byłem w kiepskiej formie – właśnie podnosiłem się z popiołów, wydobywałem z cienia ojca. I nagle dostałem jako brata idola – wspomina Igor Brejdygant, cytowany przez natemat.pl

"Niech spie***la". Wściekły Krzysztof Zalewski na koncercie. Nagle zaczął rzucać wulgaryzmami ze sceny Najpierw torba Louis Vuitton, a teraz to… "Znalezione na ulicy". Trzeba mieć sporo szczęścia, by trafić na taki rarytas co Alicja Janosz

Kim jest brat Krzysztofa Zalewskiego?

Co ciekawe, Igor Brejdygant, podobnie jak Krzysztof Zalewski, związany jest ze środowiskiem artystycznym. 52-latek jest pisarzem, scenarzystą, a także reżyserem. Stworzył historię, na której podstawie powstał popularny serial “Szadź” z Maciejem Stuhrem w roli głównej.

Mężczyzna wydał właśnie nową powieść “Splątanie”, którą, jak się okazuje, jego młodszy brat miał okazję przeczytać jeszcze przed premierą. Teraz Zalewski pochwalił się wspólnym zdjęciem z jej autorem.

Braterska miłość Krzysztofa Zalewskiego

Krzysztof Zalewski rzadko publikuje w social mediach osobiste kadry. Postanowił jednak zrobić wyjątek i opublikować zdjęcie z bratem, którego poznał dopiero w 2002 roku, gdy obydwoje byli dorośli. 

Brat wydał nową powieść. Sprawdźcie to! Ja już sprawdziłem dawno, bo jako rodzinnie z autorem splątany, dostałem do przeczytania przed premierą.
Cieszę się, że wydał, bo pisać on umie wyjątkowo dobrze, ale najbardziej się cieszę, że mam brata (gdyż jest on super) - napisał na swoim Instagramie Krzysztof Zalewski.

Igor Brejdygant odwdzięczył się w komentarzu, stwierdzając, że “odwzajemnia braterską radość”. Na opublikowanym przez piosenkarza zdjęciu zobaczyć możemy obu panów, wyraźnie zadowolonych z wzajemnego towarzystwa.

Pod wspólnym zdjęciem braci pojawiła się lawina komentarzy. Internauci porównują starszego brata Krzysztofa Zalewskiego do znanego aktora. Pojawiło się kilka komentarzy, w których porównują go do Krzysztofa Globisza. 

  • Brat przystojniak. Wygląda jak młody Krzysztof Globisz, którego uwielbiam całym serduszkiem.
  • Czy tylko ja widzę to podobieństwo? Pan Igor wygląda zupełnie jak Krzysztof Globisz. A to nie tylko fantastyczny aktor, ale bardzo przystojny mężczyzna.

Też to widzicie?

Krzysztof Zalewski
Krzysztof Zalewski i Igor Brejdygant, fot. instagram.com/igor_brejdygant
Krzysztof Zalewski
Krzysztof Zalewski, fot. KAPiF
Krzysztof Zalewski
Krzysztof Zalewski, fot. KAPiF