Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Księżna Kate i Meghan Markle szykują się do konfrontacji. Od dawna ze sobą nie rozmawiają
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 27.08.2022 14:27

Księżna Kate i Meghan Markle szykują się do konfrontacji. Od dawna ze sobą nie rozmawiają

Księżna Kate i Meghan Markle EA
fot. Rex Features/East News

Wielkimi krokami zbliża się podróż księcia Harry'ego i Meghan Markle do Europy. W mediach pojawiają się pogłoski, że para spotka się również z rodziną. Księżna Kate ma przygotowywać się na spotkanie ze szwagierką, przez którą "wystarczająco się wycierpiała i została wciągnięta w błoto".

Nieprzerwanie głośno jest o nastrojach panujących w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Książę Harry wraz z małżonką Meghan zdecydowali się na serię kontrowersyjnych kroków, które odbiły się na wizerunku wszystkich royalsów. Czy najbliższe spotkanie książąt będzie miało pozytywne zakończenie?

Księżna Kate i Meghan Markle szykują się do spotkania

Od czasu kiedy książę Harry i Meghan Markle zrzekli się pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej i wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, ich wizyty w pałacu to rzadkość. W tym roku para odwiedziła Wielka Brytanię zaledwie dwa razy - w kwietniu spotkali się z królową Elżbietą II i udali się do Hagi na Igrzyska Invictus, a następnie pojawili się na Platynowym Jubileuszem panowania królowej Elżbiety II.

Zbliżający się wrześniowy przyjazd będzie trzecią wizytą w Wielkiej Brytanii w tym roku. Meghan Markle i książę Harry 5. września odwiedzą Manchester i wezmą udział w "One Young World Summit". Następnie udadzą się do Düsseldorfu, by zaangażować się w odliczanie do "Invictus Games". Zagraniczne media informują, że para odwiedzi też rodzinę królewską.

Podczas Platynowego Jubileusz królowej Elżbiety II księżna Kate miała prosić Meghan i Harry'ego, by zostali dłużej w Wielkiej Brytanii. Ci jednak nie ugięli się i wrócili do Stanów Zjednoczonych.

Zagraniczne media twierdzą, że ostatnie spotkanie Kate i Meghan nie przebiegło pozytywnie. Żona następcy tronu ma więc przygotowywać się do spotkania ze szwagierką. Jak informuje Woman's Day:

— William upewnia się, że tym razem Kate jest w centrum uwagi. Kate wystarczająco wycierpiała i została wciągnięta w błoto z powodu Meghan… Kiedy będą w Anglii, Kate będzie miała przewagę.

Co więcej, tabloid przekazał, że książę William i księżna Kate oraz książę Harry i Meghan Markle mają nie utrzymywać ze sobą kontaktu. Zbliżające się spotkanie może więc okazać się kluczowe dla royalsów.

Zobacz zdjęcia:

Księżę William i księżna Kate
Księżę William i księżna Kate w Ottawie, fot. tsaiproject, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William, fot. Mike, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons
Meghan Markle
Meghan Markle, Herve Leger fashion show, fot. Christopher Macsurak, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan Markle podczas pierwszej podróży do Irlandii Północnej, fot. Northern Ireland Office, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Woźniak-Starak przypadkiem się wygadała, już jutro TVN pokaże coś specjalnego. "Muszę zostać"

  2. Robert Janowski myślał, że to już koniec. Po latach wszystko wróciło. "Zgłosiliśmy sprawę policji"

  3. Rafał Brzozowski potwierdził plotki, los znów się do niego uśmiechnął. "To wszystko jest bardzo piękne"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Womans's Day