Swiatgwiazd.pl
Lewandowscy

AFP/EAST NEWS

Lewandowscy opowiedzieli o swoich trudnych początkach

21 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Anna i Robert Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najbogatszych par polskiego show-biznesu. Choć dziś oboje osiągają wielkie sukcesy, okazuje się, że nie zawsze było tak kolorowo. W jednym z wywiadów zakochani opowiedzieli o wyjątkowo trudnych początkach.

  • Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 roku. Połączyła ich miłość do sportu

  • Choć dziś są bogaci i popularni, początki ich związku wcale nie były łatwe

  • „Po kuchni czasem biegały karaluchy” – wspominał Robert po latach

Anna i Robert Lewandowscy od lat cieszą się ogromną popularnością. Ich profile w social mediach obserwują miliony internautów, a sportowa lista ich sukcesów cały czas się powiększa. Choć tej rzeczywistości mogłaby pozazdrościć im niejedna osoba, w przeszłości życie prywatne Lewandowskich dalekie było od idealnego.

Pierwsze spotkanie Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 roku. Jak przypomina Fakt, było to na Mazurach, gdzie akurat odbywał się obóz integracyjny dla studentów pierwszego roku warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Robert dostrzegł Annę (wówczas Stachurską), gdy ta ćwiczyła na pomoście. Zaskoczyło go, gdy dowiedział się, że kobieta trenuje karate.

Mieli po 19 lat. Anna szybko zauroczyła Roberta, jednak sama podchodziła do niego z dystansem. Po latach sama wyznała, że jako nastolatka nie przepadała za piłkarzami. W jej oczach byli oni celebrytami z włosami postawionymi na żel. Wobec tego Robert nie miał łatwo.

- Myślałam, że piłkarz to narcyz – wspominała po latach.

Anna_Samusionek

Urodzinowy prezent dla Anny Samusionek od jej córki

CZYTAJ DALEJ

Trudne początki związku

Mimo tak stereotypowego myślenia Anna zdecydowała się w końcu spotkać z Robertem. Duży wpływ miały na to jej koleżanki, które niemal przekonały ją do tej randki. Szybko okazało się, że była ona strzałem w dziesiątkę. Robert udowodnił Annie, że błędnie go oceniła.

- Ujął mnie swoim uśmiechem i ciepłem – zdradziła trenerka.

Między Robertem i Anną szybko pojawiło się uczucie. Mimo to nie zawsze było im do śmiechu. Początkowo żadne z nich nie mogło pochwalić się imponującą wypłatą, dlatego ich pierwsze wspólne mieszkanie na warszawskim Wrzecionie było bardzo skromne. Co więcej, momentami pojawiali się w nich niechciani lokatorzy.

- Zaczynaliśmy wspólne życie zarabiając po 1200 złotych. (…) Ale pamiętamy, jacy byliśmy szczęśliwi, mimo że po kuchni czasem biegały karaluchy – mówił Robert w jednym z wywiadów.

Szczęśliwy dom i imponująca kariera

Lewandowscy wciąż pamiętają warunki, w jakich przyszło im mieszkać kilkanaście lat temu. Wobec tego zapewniają, że rzeczy materialne nigdy nie będą dla nich najważniejsze. Największą wartością w ich życiu ma być rodzina, którą dziś tworzą z dwiema córeczkami – Klarą i Laurą.

Powiodło im się również na ścieżce zawodowej. To jednak wiąże się z kolejnym problemem – tęsknotą, z którą z biegiem lat nauczyli się sobie radzić. Wiadomo, że piłkarskie wyjazdy Roberta nie pozwalają mu na zbyt częste spędzanie czasu z ukochaną rodziną.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Janusz Korwin-Mikke miał wypadek. Trafił do szpitala

  • Syn Piotra Kraśki wziął udział w zawodach. Rodzice pękają z dumy

  • Kamil Sipowicz zmagał się z depresją. Pomogła mu nowa miłość

źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >