Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lewandowska zaskoczyła zdjęciem z noworodkiem. Ruszyła lawina gratulacji
Karolina Kurek
Karolina Kurek 27.05.2024 14:24

Lewandowska zaskoczyła zdjęciem z noworodkiem. Ruszyła lawina gratulacji

Anna Lewandowska
fot. KAPiF

Anna Lewandowska zaskoczyła swoich obserwatorów w w mediach społecznościowych nowym postem. Sławna trenerka pozuje na nim z nowo narodzonym dzieckiem!

Anna Lewandowska jako bizneswoman

Anna Lewandowska znana jest w mediach od lat. W przeszłości odnosiła sukcesy w karate, które trenowała od 11. roku życia. Wiele razy z sukcesami reprezentowała nasz kraj w międzynarodowych zawodach. W 2013 roku założyła bloga “Healthy Plan by Ann”, gdzie podejmuje temat zdrowego żywienia. Jakiś czas później wykreowała własną markę ”Foods by Ann" oraz udostępniła do obiegu aplikację “Diet & Training by Ann”.

Na koncie ma również wydanych wiele książek, dotyczących diety i zdrowego odżywiania się oraz nagrania z treningami. Anna założyła również bloga “Baby by Ann”. Posiada także własną markę kosmetyczną “Phlov”. 

Poniżyła Annę Lewandowską przed kamerami. Poszło o Roberta Tak Anna Lewandowska wygląda w platynowym blondzie

Lewandowska w roli mamy

W 2013 roku Anna Stachurska i Robert Lewandowski zawarli związek małżeński. Para wiele razy zmieniała miejsce zamieszkania w związku z rozwijającą się karierą sportową piłkarza. W 2017 roku powitali oni na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Klarę. Trzy lata później rodzina powiększyła się o kolejną dziewczynkę, Laurę. Lewandowscy aktualnie mieszkają w Barcelonie, a niedawno świętowali urodziny córeczek. 

Wszystkiego najlepszego Klaro! Tak szybko dorastasz! Niech Twój dzień będzie wypełniony śmiechem i całą radością, jaką może pomieścić Twoje małe serduszko! Kochamy Cię i jesteśmy z Ciebie dumni - napisali w mediach społecznościowych. 

Kilka dni później urodziny obchodziła Laura:

Happy 4th birthday Laura! Have a great day filled with love, laughter, and unforgettable memories! You are our little ray of sunshine! We love you.

Anna Lewandowska z noworodkiem w ramionach

W niedzielę 26 maja, kiedy w naszym kraju obchodzimy Dzień Matki, Anna Lewandowska dodała nowe zdjęcie. Najnowszym postem zaskoczyła obserwujących na Instagramie. Fotografia przedstawia żonę Roberta Lewandowskiego z noworodkiem w ramionach. O co w tym wszystkim chodzi?

Okazuje się, że “Lewa” ponownie została ciocią. Jej bratu urodził się syn. Chłopiec otrzymał tradycyjne imię - Artur.

Znowu zostałam ciocią najcudowniejszego maluszka o imieniu Artur - napisała Lewandowska. 

Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców od redakcji Świata Gwiazd!

Anna Lewandowska, fot. Instagram
Anna Lewandowska, fot. Instagram
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska, fot. KAPiF