Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Poniżyła Annę Lewandowską przed kamerami. Poszło o Roberta
Karolina Kurek
Karolina Kurek 24.05.2024 07:10

Poniżyła Annę Lewandowską przed kamerami. Poszło o Roberta

Anna Lewandowska
fot. KAPiF

Anna Lewandowska została publicznie poniżona. Celebrytka skrytykowała ją za zachowanie względem męża, Roberta. Szczegóły. 

Anna Lewandowska i jej biznesy

Anna Lewandowska jest żoną popularnego piłkarza i kapitana reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego. Jednak przez wiele lat pracowała nad własną markę. Odnosiła sukcesy w karate i wielokrotnie była reprezentantką naszego kraju. Dziś Anna ma na koncie wiele biznesów i marek. 

Prowadzi m.in. dwa blogi, czyli “Healthy Plan by Anna” i “Baby by Ann”. Założyła także “Foods by Ann” i dostępna do użytku jej jej aplikacja “Diet & Training by Ann”. Lewandowska wydała na rynek wiele książek na temat zdrowego odżywiania. Posiada również własną markę kosmetyczną “Phlov”. 

Grafik Ani jest wypełniony po brzegi, a oprócz tego zajmuje się domem i dwoma córkami. Kobieta ma również inne pasje, którym stara się poświęcać czas. 

Lewandowska ścigała złodzieja na lotnisku. Sceny jak z filmu Tak Anna Lewandowska wygląda w platynowym blondzie

Przeprowadzka Lewwandowskich do Barcelony

Lewandowska nie ukrywała, że Barcelona była jej marzeniem, a w wielu wywiadach przyznała, że zakochała się w słonecznej Hiszpanii. Niedługo po zamieszkaniu w tym kraju, Anna znalazła sobie nową pasją, którą okazał się być taniec, a dokładnie bachata. 

Ten rodzaj taniec jest bardzo zmysłowy i przede wszystkim polega na zachowaniu bliskości ze swoim partnerem. Mimo że znalazły się osoby, które wypowiedziały się nieprzychylnie na temat jej zainteresowania, to Lewandowska w dalszym ciągu praktykuje to hobby i podkreśla, że sprawia jej to wiele radości. 

(Bachata - przyp. red.) Daje mi ogromny fun i jest formą aktywności fizycznej (która jest nieodłącznym elementem w moim życiu), a od pewnego czasu, jest również związany z moimi projektami - opowiadała. 

Marianna Schrieber krytykuje Annę Lewandowską

Marianna Schreiber to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w show-biznesie ostatnich latach. Jest byłą żoną  polityka partii Prawa i Sprawiedliwości, Łukasza Schreibera. 

Sama próbowała sił w polityce i miała przygodę z partią “Mam dość", wystąpiła tej w programie “Top Model”, a w ostatnich miesiącach walczy we freak fightach. Kobieta niedawno skrytykowała Annę Lewandowską oraz fakt, że będąc mężatką, uczy ona zmysłowego tańca, jakim jest bachata. 

Anna Lewandowska ma bardzo sławnego męża, bardzo szanowanego na cały świat. I zobacz, Anna Lewandowska za każdym razem ociera się o krocze innego chłopa. Tak już wspomniałam i nie zamierzam za to przepraszać. I uważam, że no sorry, nie jest to do końca normalne - powiedziała podczas konferencji CLOUT MMA.

To nie jest pierwszy raz, kiedy Schreiber wypowiada się na temat sławnej trenerki. Jednak do tej pory żona Roberta Lewandowskiego zachowuje spokój i nie skomentowała przykrych słów celebrytki. Wygląda na to, że Ania nie chce się wdawać w niepotrzebne dyskusje. 

Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF