Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Tak Anna Lewandowska wygląda w platynowym blondzie
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 18.05.2024 12:44

Tak Anna Lewandowska wygląda w platynowym blondzie

Anna Lewandowska
fot.: KAPiF

Anna Lewandowska w platynowym blondzie? Te zdjęcia to prawdziwy rarytas dla fanów żony Roberta Lewandowskiego. Ciężko ją rozpoznać.

Kariera Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska od najmłodszych lat była związana ze sportem. Trenowała karate tradycyjne i była reprezentantką Polski. Gdy kariera piłkarska jej męża zaczęła się rozwijać, postanowiła się skupić na innej działalności. Skupiła się na fitnessie i wokół tej dziedziny zbudowała prawdziwe imperium.

Stworzyła aplikację treningową, z której korzysta kilka milionów osób na całym świecie. Ma własną firmę cateringową, markę spożywczą i kosmetyczną. Nieustannie też rozwija wszystkie biznesy. Po przeprowadzce do Barcelony zainteresowała się tańcem, a zajęcia te dołączyły do jej bogatej oferty. 

Fani są zainteresowani nie tylko jej zawodową działalnością, ale przede wszystkim życiem prywatnym. W tym również sporo się dzieje. 

Lewandowska wrzuciła zdjęcie córek. Już nie ukrywa ich twarzy. W komentarzach wielkie poruszenie Anna Lewandowska pochwaliła się basenem w hiszpańskiej willi. To musiało kosztować majątek. Jak pięknie

Małżeństwo Anny i Roberta Lewandowskich

Ani i Robert Lewandowscy tworzą jeden z najpopularniejszych związków w świecie show-biznesu. Od 11 lat są szczęśliwym małżeństwem. W zeszłym roku po dekadzie od ceremonii zdecydowali się odnowić przysięgę. W tym pięknym momencie towarzyszyli im rodzina i przyjaciele. 

Zakochani tworzą bardzo zgodny związek i próżno w ich historii szukać skandali. Para zgodnie wychowuje dwie córeczki. Kilka dni temu 7 lat skończyła starsza z dziewczynek, czyli Klara, a jej młodsza siostra Laura świętowała swoje 4. urodziny. Z tej okazji dumni rodzice urządzili dla swoich pociech wielkie przyjęcie, na którym nie zabrakło licznych gości. 

Ania w przestrzeni publicznej funkcjonuje od wielu lat. Fani nie pamiętają zapewne, jak wyglądała na początku kariery. My dokopaliśmy się do jej starych zdjęć. 

Anna Lewandowska w blond włosach

Ania od lat nosi na włosach jasny brąz, który jedynie delikatnie rozświetla jaśniejszymi refleksami. Fani pamiętają ją jeszcze w kruczoczarnych włosach, ale zapewne niewiele osób pamięta, że swego czasu nosiła platynowy blond. 

Kiedyś zdjęcia w takim kolorze włosów opublikowała na Instagramie. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu naprawdę ciężko ją rozpoznać. Fotografia Ani pochodzi sprzed kilkunastu lat. Pamiętacie ją w takie fryzurze?

Poniżej zdjęcia. 

Anna Lewandowska w blond włosach, fot. Instagram
Anna Lewandowska w blond włosach, fot. Instagram
Anna Lewandowska w blond włosach, fot. Instagram
Anna Lewandowska w blond włosach, fot. Instagram