Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lewandowska wrzuciła zdjęcie córek. Już nie ukrywa ich twarzy. W komentarzach wielkie poruszenie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.04.2024 18:53

Lewandowska wrzuciła zdjęcie córek. Już nie ukrywa ich twarzy. W komentarzach wielkie poruszenie

Anna Lewandowska
fot. KAPiF; Instagram

Anna Lewandowska już nie ukrywa, jak wyglądają jej córki. Właśnie dodała nowe zdjęcia, na których widać twarze Laury i Klary. Fani są zauroczeni słodkim kadrem.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski: dzieci

Anna Lewandowska i jej mąż Robert jeszcze do niedawna bardzo dbali o to, by nie pokazywać twarzy swoich córek. Klara urodziła się 4 maja 2017 roku, a Laura – 6 maja 2020. Obie dziewczynki będą więc niedługo świętowały urodziny. Niemal 7-letnia Klara w przeszłości bardzo bała się uwagi, jaką skupiał wokół siebie jej znany tata.

Był czas, gdy to wszystko ją przerażało. Szliśmy razem, a ona pytała: „mamo, dlaczego, jak jesteśmy na spacerku i spędzamy razem czas, to ciągle ktoś podchodzi i prosi o zdjęcie?”. Wprost komunikowała, że jej się to nie podoba. Kiedyś Robert miał podobną sytuację. Byli gdzieś razem z Klarą, grupka osób chciała zrobić sobie z nim zdjęcia. Zauważył, że nasza córka nie czuje się komfortowo. Wtedy postawił granicę: żadnych zdjęć, autografów, gdy dzieci są z nami – mówiła Lewa w wywiadzie dla Goniec.pl.

Ostatnio jednak sama zaczęła zachęcać Roberta Lewandowskiego, by zgadzał się na zdjęcia i autografy dla fanów. Co ciekawe, młodsza od niej Laura jest dużo odważniejsza i śmielsza.

Laura zupełne przeciwieństwo. To mnie fascynuje i pewnie wiele innych mam mnie zrozumie: jak to możliwe, by nasze dzieci były tak bardzo różne od siebie? Laura nigdy nie milczy. Mówi bez przerwy. A jej ulubione słowo to „dlaczego?”. […] Odpowiedzi oczekuje na już. Laura to wulkan energii – wyznała Anna w tym samym wywiadzie.

Ostatnio jednak twarze dziewczynek mieli okazję zobaczyć nie tylko internetowi fani Lewandowskiej, ale ludzie na całym świecie. Starsza córka pojawiła się bowiem z Robertem na boisku. Co się wtedy wydarzyło?

Anna Lewandowska pochwaliła się basenem w hiszpańskiej willi. To musiało kosztować majątek. Jak pięknie Najpierw Klara, a teraz Laura skradła show w trakcie meczu! Młodsza córka Lewandowskiego w centrum uwagi

Córka Roberta Lewandowskiego na boisku

Mało które dzieci gwiazd wywołują tyle entuzjazmu, co córki Anny i Roberta Lewandowskich. Nic więc dziwnego, że kiedy Klara pojawiła się u boku taty przed meczem Polski i Estonii, w sieci zawrzało. Dziewczynka odprowadziła tatę na boisko. W późniejszych wywiadach piłkarz mówił, jak wzruszające było to dla niego doświadczenie. 

Dziewczynki zresztą pojawiają się na boisku także w Barcelonie. Nagrania z tych okazji zobaczycie na końcu tego tekstu. Wiadomo już też, że coraz częściej będziemy oglądać młodszą Laurę. W rozmowie dla „Łączy nas piłka” Robert wyjawił, jak dziewczynka czuła się podczas wielkiego publicznego występu jej siostry.

Młodsza będzie na pewno zazdrosna. Jest bardziej odważna zdecydowanie, więc myślę, że niedługo… – zapowiedział Lewandowski.

Widać, że córki chętnie uczestniczą w publicznym życiu ich znanych rodziców. Anna postanowiła wreszcie pokazać na Instagramie, jak teraz wyglądają. Wszystkie zdjęcia znajdziecie poniżej.

Anna Lewandowska pokazała twarze córek: zdjęcia

Lewandowska, prawdopodobnie pod wpływem ostatnich meczowych wydarzeń, przestała już ukrywać twarze swoich córek. Anna właśnie opublikowała nowe zdjęcie, na którym Klara i Laura siedzą obok siebie, przodem do obiektywu. Uroczy kadr pokazuje przytulone, trzymające się za ręce dziewczynki, siedzące na wielkim konarze drzewa.

Moje Calineczki – napisała pod fotografią dumna mama.

Internauci zareagowali natychmiast, wszystkich rozsadza zachwyt.

  • Dwie cudne gwiazdeczki! Pamiętam, jakie malutkie były na campie w 2021.
  • Wyrosły bardzo, Pani Aniu.
  • Jakie one już duże!
  • Cudowne dziewczynki.
  • Słodzinki nasze.
  • Ale słodkie dziewczynki – czytamy w komentarzach.

Fotografią z tej spontanicznej sesji pochwalił się na swoim oficjalnym profilu także sam Robert.

Małe córeczki tatusia, dziś i na zawsze - napisał.

Poniżej możecie zobaczyć ostatnie zdjęcie i filmy z córkami Lewandowskich.

Anna Lewandowska, córki, nowe zdjęcia, jak wyglądają
Anna i Robert Lewandowscy z córkami, fot. instagram.com/annalewandowska